Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zakazy w naszej szkole Asia Kalinowska i Karolina Zboińska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zakazy w naszej szkole Asia Kalinowska i Karolina Zboińska."— Zapis prezentacji:

1 Zakazy w naszej szkole Asia Kalinowska i Karolina Zboińska

2 Zakazana Moda Zakaz noszenia wyzywającej biżuterii.
Zakaz chodzenia w krótkich spódniczkach. Zakaz noszenia długich kolczyków (szczególnie w takiej ilości) Zakaz noszenia odkrytych pępków

3 Zachowanie na lekcji A tak nie wolno. Tak wolno.

4 Fryzura i makijaż Nie wolno farbować włosów.
Można mieć tylko naturalny kolor. Nie wolno malować się do szkoły, tak jak na dyskotekę. Dozwolony jest jedynie blady błyszczyk i tusz do rzęs, którego nie zauważą nauczyciele, ale i to jest ryzykowne.

5 Zakaz wychodzenia Podczas lekcji jest całkowity zakaz wychodzenia poza teren szkoły. Można wychodzić do sklepu, ale tylko pod nadzorem nauczyciela. Naszego bezpieczeństwa w szkole pilnuje Pan strażnik.

6 Spóżnialscy...... Spóźnianie niedozwolone! Usprawiedliwia nas opóźnienie transportu.

7 Karanie uwagami! Uwagami jesteśmy karani za nieodpowiedzialne zachowanie, wyrządzanie szkody psychicznej lub fizycznej innym uczniom naszej szkoły. Uwagę możemy dostać, jeśli źle odnosimy się do nauczycieli bądź innych uczniów.

8 Zachowanie na przerwie...
Przerwa jest po to, żeby odpocząć. Nie wolno się wściekać, drzeć, dostawać ataków szału i wyżywać się na innych. Wolno za to odpoczywać, siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, a rozmawiać tylko szeptem

9 Zakaz gadania na lekcji
W naszej szkole lekcje są po to, żeby się czegoś nauczyć, a nie pogadać i miło spędzić czas ze znajomymi. Oczywiście na przerwach można rozmawiać, ale na lekcji obowiązuje dyscyplina!

10 Komórki... Na lekcji nie wolno używać komórek, bo mogą zostać skonfiskowane i oddane na zebraniu lub na koniec roku lub w ciężkich przypadkach na koniec trzeciej klasy Nie wolno nagrywać nauczycieli, a w szczególności pani od religii. Wszelkie „akcje” z telefonem na lekcji dozwolone po uzgodnieniu z nauczycielem.


Pobierz ppt "Zakazy w naszej szkole Asia Kalinowska i Karolina Zboińska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google