Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007."— Zapis prezentacji:

1 Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007

2 W trakcie tego Tygodnia mają zostać podjęte inicjatywy: - lokalne - krajowe, - regionalne i globalne na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tydzień będzie obchodzony we wszystkich państwach i przez wiele środowisk. Rozpocznie się szeregiem nowych i skutecznych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego, które trwać będą w kolejnych latach.

3 Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007 będzie skierowany do "młodych uczestników ruchu drogowego, którzy poruszają się po drogach w charakterze: pieszych, rowerzystów, motocyklistów, początkujących kierowców i pasażerów. Tydzień skupia się głównie na poprawie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, a rezultaty podjętych działań mają na celu: zmniejszenie jazdy pod wpływem alkoholu i nadmiernej prędkości będą one korzystne dla użytkowników dróg w każdym wieku.

4 Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007 Informacje dla zainteresowanych na stronach internetowych: a.) www.krbrd.gov.plwww.krbrd.gov.pl b.) www.who.intwww.who.int c.) www.who.un.org.plwww.who.un.org.pl Materiały dla zainteresowanych (Logo tygodnia, Przewodnik dla organizatorów wydarzeń) do pobrania ze strony: www.krbrd.gov.pl/dzialania_brd/pierwszy_swiatowy_tydzen_brd.htm


Pobierz ppt "Pierwszy Światowy Tydzień Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 23. – 29.04. 2007."

Podobne prezentacje


Reklamy Google