Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PODSUMOWANIE ZBIORCZE ANKIETY– PROCENTOWY UDZIAŁ ODPOWIEDZI Ankieta została przeprowadzona w 2009 r. wśród uczniów gimnazjum.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PODSUMOWANIE ZBIORCZE ANKIETY– PROCENTOWY UDZIAŁ ODPOWIEDZI Ankieta została przeprowadzona w 2009 r. wśród uczniów gimnazjum."— Zapis prezentacji:

1 PODSUMOWANIE ZBIORCZE ANKIETY– PROCENTOWY UDZIAŁ ODPOWIEDZI Ankieta została przeprowadzona w 2009 r. wśród uczniów gimnazjum.

2

3

4

5

6

7 Cytaty…. (pisownia oryginalna) Pytanie 1 – Z czym kojarzy Ci się słowo Żyd?: z człowiekiem skąpym, dwulicowym, który sprzedał by własną matkę proboszczem z ludźmi, którzy powinni mieszkać w swoim kraju, a nie w Polsce, która jest dla polaków Żydem nie jestem ! nie wypowiem się na ten temat z turkami z osobą z długą brodą która sępi z paroma osobami z klasy z frajerem, który nie kibicuje Uni Tarnów Pytanie 2 – Czy potrafisz podać jakieś święto żydowskie?: może święto żyda święte derby w Tarnowie oczywiście że nie

8 Pytanie 3 – Ile było Żydów w Tarnowie przed wojną?: bardzo bardzo dużo, za dużo Pytanie 4 - Czy znasz na terenie miasta zabytki związane z Żydami? : nie chcę znać pozostałości cerkwi stadion Tarnovii tam jak słoneczną się jedzie tak, szkoła gim 4 znam ale nie pamiętam Pytanie 5 - Czy spotkałeś się z przejawami antysemityzmu? Jeśli tak, to z jakimi? kibice Uni lejom Żydów ustawki, wojny na siekierki, osiedlowe wjazdy i najazdy jeśli nie chcesz dać cukierka to jesteś żyd a bo to raz, wszyscy mówią coś na żydów, że ich trzeba wytępić mniej więcej jak cyganów tak ale nie powiem


Pobierz ppt "PODSUMOWANIE ZBIORCZE ANKIETY– PROCENTOWY UDZIAŁ ODPOWIEDZI Ankieta została przeprowadzona w 2009 r. wśród uczniów gimnazjum."

Podobne prezentacje


Reklamy Google