Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kompleksowy System Lokalizacji i Ochrony dla Szpitali

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kompleksowy System Lokalizacji i Ochrony dla Szpitali"— Zapis prezentacji:

1 Kompleksowy System Lokalizacji i Ochrony dla Szpitali
THOR Sp. z o.o.

2 Co Integruje System DDS?
Program Amadeus 5 rozwiązuje wszystkie problemy służb medycznych, jest rozwiązaniem typu “WSZYSTKO W JEDNYM”. Amadeus 5

3 System Free-ACR Odbiorniki Free R odbierają sygnał radiowy ze znajdujących się w ich zasięgu nadajników Free T. Kiedy osoba z nadajnikiem FreeT znajdzie się w zasięgu odbiornika Free R, do odbiornika z nadajnika przekazany zostaje specjalny kod wraz z danymi. Istnieje możliwość zlokalizowania danej osoby, która wyposażona jest w nadajnik Free T. Nieodgraniczone możliwości programu Amadeus 5 pozwalają nam dowolnie rozbudowywać system w przyszłości. Free TH Free T Free TBI

4 Kontrola pacjentów z chorobą Alzheimera
W przypadku zainstalowania odbiornika przy wyjściu, możemy kontrolować ruch osób wyposażonych w urządzenie kontrolne typu FreeT. Dzięki kontroli dostępu posiadamy informację, czy dane drzwi są zamknięte, czy otwarte. W przypadku pozostawienia drzwi otwartych, generowany jest alarm otwartych drzwi. W przypadku gdy pacjent z urządzeniem FreeT zbliży się do określonych drzwi, to istnieje możliwość użycia odmowy dostępu, aby nie dopuścić do wyjścia określonej grupie pacjentów.

5 System Antynapadowy Przypadki agresji wobec personelu medycznego zdarzają się coraz częściej. Ochrona przed agresją jest jednym z podstawowych zadań tego systemu. Ponad połowa badanych lekarzy padła ofiarą agresji ze strony pacjentów lub osób występujących w ich imieniu.

6 System Antynapadowy Informuje o napadzie i lokalizuje osobę napadniętą, ochrona personelu przed agresją. Osoba napadnięta aktywuje przycisk, a informacja o napadzie jest przesłana do stanowiska ochrony. W razie konieczności istnieje możliwość identyfikacji osoby napadniętej oraz agresora.

7 Lokalizacja Sprzętu System pozwala zlokalizować, gdzie znajduje się poszukiwany sprzęt. Pomaga zapobiegać kradzieżom sprzętu (wózki inwalidzkie, sprzęt medyczny, komputery, etc.) W przypadku przewożenia pacjentów na wózkach lub przenoszenia na noszach, można wykorzystać funkcje automatycznego otwierania się drzwi.

8 Zarządzanie Parkingami
System umożliwia kontrolowanie wjazdu i wyjazdu pojazdów. Zarządza parkingiem na terenie szpitala.

9 THOR Sp. z o. o. 80-382 Gdańsk ul. Beniowskiego 5 Tel
THOR Sp. z o.o Gdańsk ul. Beniowskiego 5 Tel ,


Pobierz ppt "Kompleksowy System Lokalizacji i Ochrony dla Szpitali"

Podobne prezentacje


Reklamy Google