Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT"— Zapis prezentacji:

1 SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM Oddział „Zwierzak”

2 INFORMACJE O SCHRONISKU
Schronisko w Piotrkowie Trybunalskim istnieje już 15 lat. Prowadzone jest przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Zajmuje się wyłapywaniem zwierząt z całego powiatu piotrkowskiego i znajdowania im nowych domów oraz edukacją w zakresie odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami. W Piotrkowie działa także Inspektorat d/s zwierząt współ pracujący ze schroniskiem (TOZ) . Prezesem piotrkowskiego schroniska jest Grażyna Fałek Sekretarzem piotrkowskiego schroniska jest Anna Suchocka Kierownikiem schroniska jest Maria Mrozińska Schronisko czynne jest 24h 7 dni w tygodniu. Osoby chcące zaadoptować zwierzę ze schroniska powinni zgłosić się w godzinach od do ( 7 dni w tygodniu) w tedy jest kierowniczka schroniska i można podpisać umowę adopcyjną

3 JAK POMÓC SCHRONISKU Kup cegiełkę: dostępne nominały cegiełek to
1zł, 2zł, 5zł Przekaż 1% podatku: nr KRS  Przekaż dowolną darowiznę pieniężną: nr konta Przekaż dar: POTRZEBNE koce, miski, karma, obroże, garnki, zabawki. Lub przyjdź i zostań wolontariuszem: Pomóż w sprzątaniu boksów, podawaj psom jedzenie, wychodź z nimi na dwór. Lub adoptuj psa: Przyjdź i podpisz umowę adopcyjna lub adoptuj psa wirtualnie .

4 ADOPCJA ZWIERZĄT W Piotrkowskim schronisku zwierzęta adoptować można na dwa sposoby pierwszy z nich to tradycyjna metoda osobistej adopcji psa polegającej na przyjściu do schroniska z dowodem osobistym i adopcji pupila. Od niedawna ruszyła nowa metoda adopcji wirtualnej polegającej na adopcji pupila przez Internet. Metoda ta polega na wysłaniu na adres w treści wpisując swoje : imię, nazwisko czy też nick (będzie on wyświetlany przy zdjęciu zaadoptowanego psa na stronie Schroniska) w tytule maila należy wpisać „Wirtualna adopcja + imię psa” należy także na konto schroniska wpłacić 20 zł miesięcznie ( ) { więcej informacji na stronie ZWIERZĘ MOŻE ADOPTOWAĆ TYLKO OSOBA PEŁNOLETNIA ( METODĄ WIRTUALNEJ ADOPCJI MOGĄ ADOPTOWAĆ KLASY SZKOŁY).

5 TROSZKĘ O TOWARZYSTWIE OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W POLSCE
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce jest organizacją pozarządową o ogólnopolskim zasięgu działaniu. Niesie pomoc zwierzętom poprzez organizowanie sieci naszych jednostek na terenie całego kraju, które będą w stanie sprawnie pomagać zwierzętom

6 ZWIERZĘTA Z PIOTRKOWSKIEGO SCHRONISKA.
MISZA: Czekam na Ciebie! Jestem MISZA. Długi czas przebywałem na działkach. Dobrzy ludzie mnie dokarmiali. Jestem łagodny, miły i cichy. Przygarnij mnie będę wiernym przyjacielem. Czekam w Schronisku!!! ASTOR: Czekam na ciebie! Jestem ASTOR jak widać jestem owczarkiem, wiernym, pilnującym. Jeśli mnie przygarniesz będę pilnował Twojego domu! Czekam w Schronisku!  W dniu roku Astor został wirtualnie MATYLDA: Czekam na Ciebie! Mam na imię MATYLDA ludzie bez serca wyrzucili mnie przy "trasie". Miałam ciężkie życie byłam bita i głodzona. Jestem trochę bojaźliwa ale jestem łagodna i młoda. Czekam na Ciebie w Schronisku!!!

7 SUŁTAN: Czekam na Ciebie! Jestem SUŁTAN trafiłem
do schroniska po wypadku. Miałem operacje, wycieli mi część jelit do końca życia nie mogę jeść kości. Mam już swoje lata ,ale jestem pełen energii i łagodny. Potrzebuję ciepła Waszych serc. Czekam w Schronisku!!! DORO: Czekam na Ciebie! Jestem DORO wyrzucili mnie przy "trasie". Jestem młody mam około roku. Mam pogodne usposobienie, jestem wesoły. Czekam na Ciebie w Schronisku! GRETA: Czekam na Ciebie! Jestem GRETA. Jestem młoda i bardzo łagodna. Mam pogodne usposobienie, jestem mądra, szybko się uczę. Kiedyś byłam w mieszkaniu. Czekam na Ciebie w Schronisku!

8 KONTAKT ZE SCHRONISKIEM
Nr telefonu: E- mail: WWW:


Pobierz ppt "SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT"

Podobne prezentacje


Reklamy Google