Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Festiwal Życia 15 – 16 września Kraków. Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Celem festiwalu jest ewangelizacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Festiwal Życia 15 – 16 września Kraków. Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Celem festiwalu jest ewangelizacja."— Zapis prezentacji:

1 Festiwal Życia 15 – 16 września Kraków

2 Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Celem festiwalu jest ewangelizacja. Głównym mówcą będzie: David Hathaway, a gośćmi będą min. TGD, Ron Kenoly, Majka Jeżowska i zawodnicy NBA. Na festiwal może pojechać każdy.

3 Wyjazd z Warszawy 15 września (sobota) w godzinach wczesno-porannych. Wyjazd z Krakowa 16 września (niedziela) – około godz. 21.00.

4 Dojazd na festiwal jest bezpłatny. Płatne: nocleg: dorosły 40zł, dziecko 20zł wyżywienie - we własnym zakresie. Informacje o numerze konta przy stoliku na korytarzu po 1 i 2 nabożeństwie bądź na stronie www.schpolnoc.pl (strona główna, szukaj baneru Festiwal Życia). Prosimy o przesłanie dowodu wpłaty na adres: festiwal.zycia.krakow@gmail.com festiwal.zycia.krakow@gmail.com

5 Sposób zgłoszeń: przy stoliku na korytarzu po 1 i 2 nabożeństwie lub wysyłając maila: festiwal.zycia.krakow@gmail.comestiwal.zycia.krakow@gmail.com Aby zgłosić się przez internet prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego – dostępny na www.schpolnoc.pl (strona główna, szukaj baneru Festiwal Życia). Na zgłoszenia w uczestnictwie w Festiwalu Życia czekamy do 9 września.

6 Informacje przy zapraszaniu osób spoza kościoła: festiwal.zycia.krakow@gmail.com wpisz adres e-mail skreśl

7 Informacja o festiwalu: www.festiwalzycia.org bądź przy stoliku na korytarzu po 1 i 2 nabożeństwie. www.festiwalzycia.org


Pobierz ppt "Festiwal Życia 15 – 16 września Kraków. Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Chcesz zastosować MISJĘ VIP w praktyce? Celem festiwalu jest ewangelizacja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google