Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DLA KOCHAJĄCYCH TANIEC I RUCH

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DLA KOCHAJĄCYCH TANIEC I RUCH"— Zapis prezentacji:

1 DLA KOCHAJĄCYCH TANIEC I RUCH
Fitness day DLA KOCHAJĄCYCH TANIEC I RUCH

2 Fitness Day to impreza sportowo- rekreacyjna mająca charakter konwencji fitness. Organizowana jest w hali przy Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej . Głównym jej celem jest popularyzacja zdrowego stylu życia i walki z otyłością poprzez taniec i ćwiczenia przy muzyce. Skierowana jest do młodzieży i dorosłych mieszkających w wioskach, w miastach i małych miasteczkach, do wszystkich tych, którzy kochają ruch i taniec. Podczas każdej imprezy oprócz wspaniałej dawki energii zdobyć można cenne informacje dotyczące zdrowego odżywiania oraz pielęgnacji własnego ciała.

3 Wspaniałe, żywiołowe i bardzo zróżnicowane lekcje fitness min
Wspaniałe, żywiołowe i bardzo zróżnicowane lekcje fitness min. Funky Dance, Aerobox, Salsa Show, Dream Girls Show prezentowane są przez wykwalifikowaną kadrę prezenterów i instruktorów. W przerwach zobaczyć można występy grupy Cheerleaders, tańca nowoczesnego , Break Dance. Ponadto dla uczestników konwencji przygotowane są fitnessowe przekąski , pamiątkowe koszulki i atrakcyjne nagrody. Impreza spotyka się z dużym zainteresowaniem. Przyjeżdżają do nas dorośli i młodzież z różnych okolic m.in. z Kluczborka, Opola, Olesna, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi czy też Wrocławia. Niezwykła atmosfera pozwala zapomnieć o codzienności, a zajęcia dostarczają niesamowitych wrażeń i inspiracji. Inicjatorem i współorganizatorem całego przedsięwzięcia jest mgr Jolanta Kot .

4 Fitness Day jest organizowany już od 2005r .
Co roku staramy się przygotować dla Państwa nowe atrakcje, które pozwolą szerzej spojrzeć na fitness, a co za tym idzie sprawność fizyczną i zdrowie. Imprezy, które już zorganizowaliśmy to 2005r. Fitness Day 2006r. Fitness Show 2007r. Fitness Day Trzymaj formę w zdrowym stylu 2008r Fitness day dla kochających taniec i ruch

5 Konwencja Fitness jest prowadzona przez profesjonalną kadrę na czele której stoi jedna z najlepszych prezenterek Fitness Marta Tymoszewicz -Bednarz wraz ze swoim zespołem. Marta jest z nami od początku wszystkich edycji Fitness Day za co jej serdecznie dziękujemy. Marta Tymoszewicz -Bednarz Mgr wychowania fizycznego. Od wielu lat pracuje w klubach fitness specjalizując się w roli instruktora zajęć grupowych, koordynatora fitness, nauczyciela tańca oraz trenera personalnego. Szkoleniowiec i prezenter fitness, wellness i health. Ogromna pasjonatka tańca, zdobywczyni klasy mistrzowskiej w tańcach latynoamerykańskich.  Pracuje z dziećmi i dorosłymi, jako choreograf i nauczyciel tańca. Autorka szkolenia dla instruktorów OM Fitness dla Dzieci. Swoją wiedzą dzieli się podczas Szkoleń Państwowych - OM BA, BB, BS, Warsztatów Dance. Organizuje cykliczne warsztaty dla instruktorów – TOUR we Wrocławiu, których celem jest poznawanie nowości i doskonalenie w najpopularniejszych technikach fitness. Jest też właścicielką oraz autorką koncepcji „Marta Tymoszewicz- Fitness Studio” w hotelu Radisson SAS we Wrocławiu.

6 Magdalena Dąbrowska. Nasser Naji
Gościli u nas również Magdalena Dąbrowska, Nasser Naji, Iwona Łomzik, Grzegorz Caban, Leszek Kubiaczyk, Marta Wawszczyk, Marzena Wierzbicka, Tomasz Janka Magdalena Dąbrowska. Mgr wychowania fizycznego, prezenter fitness i szkoleniowiec Szkoły Fitness-u OM H&F Idea Choreograf aerobiku Sportowego Pilates Instruktor Instytutu Michaela Kinga Autorka programów szkolenia instruktorów OM Power Gym, OM Aero-Box, OM Cycling. Reebok Core Training i Step Reeboks Greates Hits Instruktor Nasser Naji Master APF Szkoleniowiec, prezenter, choreograf, Organizator konwencji fitness Pasjonat tańca

7 Grzegorz Caban Grzegorz zajmuje się tańcem od około 11 lat.
Początkowo tańczył w jednym z częstochowskich klubów tańca towarzyskiego, następnie szkolił się w Łódzkim Domu Kultury. Efektem tych szkoleń było trzykrotne mistrzostwo i dwukrotne vice mistrzostwo okręgu w sportowym tańcu towarzyskim, oraz udział w finałach i półfinałach w kilkudziesięciu międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach tańca. Uczestniczył w wielu szkoleniach tańca nowoczesnego i fitness prowadzonych przez takich instruktorów jak: Artur Niezgoda (choreograf tańca Freestyle, sędzia II kat. PTT we freestyle, instruktor sztuk walki) Inka Szymański- promotor światowego fitnessu w Polsce. W 1998 roku ukończył 2,5 letni instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny - taniec towarzyski. Od października 2000 roku pracował jako instruktor ds. tańca w MDK w Myszkowie, gdzie prowadził kilka form taneczno-ruchowych: taniec towarzyski (w tym użytkowy), nowoczesny (grupa tańca nowoczesnego "IMAGE"), fitness oraz zabawy rytmiczno-taneczne dla dzieci. Salsę zaczął tańczyć w październiku 2003 roku ucząc się od Izy i Jose Torres w Katowicach. Nadal doskonali swoje umiejętności na szkoleniach i kongresach salsy.

8 Iwona Łomzik Instruktorka Gymnasion Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, magister inżynier biotechnologii. W 2001r. uzyskała tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Jest otwarta na wszelkie nowości fitness, stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konwencjach i warsztatach w całej Polsce i za granicą. Zdobyła tytuł: Open Mind Basic Aerobic Instruktor oraz Instruktor Aerobic & Step Licence A (EFS). Posiada dyplom Instruktor Pilates PKF( The Pilates Coach ). Jest absolwentką wielu szkoleń, m.in.: Fila Kick Power, OM Aero-Box, Power Stretch. Uwielbia step i wszelkie formy zajęć z nim związane, a jej zakręcone choreografie potrafią przekonać każdego. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, wyciska siódme poty na lekcjach aeroboksu, a z drugiej strony, doskonale odnajduje się w formach mentalnych (pilates, BodyArt, Power Stretch). Fitness to nie tylko jej styl życia, ale i wielka pasja.

9 Marta Wawszczyk Marta przygodę w krainie fitness rozpoczęła w 2005 roku, jednak taniec i sport towarzyszył jej od zawsze. Swoje taneczne umiejętności kształciła pod okiem najlepszych trenerów i choreografów. Taniec wypełniał wolny czas, ale to fitness wypełnił jej życie. Pasję połączyła z pracą w jednym z wrocławskich fitness klubów i dzięki wspaniałym ludziom, których spotkała na swojej drodze – związała się z największą szkołą fitness (EUROFITNESS w Bielsku Białej), gdzie szkoli się pod okiem najlepszych instruktorów, rozwija i  zaraża swoją pasją innych.

10 Powyżsi instruktorzy to połączenie pozytywnej energii,
Leszek Kubiaczyk Marzena Wierzbicka Tomasz Janka Powyżsi instruktorzy to połączenie pozytywnej energii, siły i ekspresji. To szeroki wachlarz umiejętności i ciężka praca. To połączenie tańca i fitness z elementami Jazz, Hip Hop, House, Salsa ,Boks, Latin.

11 Jeśli chcecie Państwo poznać historię Fitness Day zapraszamy do oglądnięcia krótkiego filmiku , który pozwoli poczuć atmosferę tamtych imprez, a tym samym zachęci Was do uczestniczenia w kolejnych. Już dziś z największą przyjemnością pragniemy serdecznie Was zaprosić do hali sportowej przy ZS. im. A. Mickiewicza we Wręczy Wielkiej ( 10 km. od Częstochowy ) na kolejne edycje Fitness Day. Na naszej stronie internetowej ,będziecie Państwo mogli poznać dokładny termin najbliższej imprezy, oraz szczegółowy jej program. Zapewniamy, że czekać na Państwa będzie wiele atrakcji, a prezentowane lekcje dodadzą wam pozytywnej energii, wywołają uśmiech i polepszą wasze samopoczucie. Na stronie zostanie zamieszczony formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu będą Państwo mogli poinformować nas o chęci uczestniczenia w kolejnych konwencjach Fitness Day.

12 Polecamy Państwu również oglądniecie stron internetowych , które poświęcone są tematyce fitness:

13 Serdecznie zapraszamy


Pobierz ppt "DLA KOCHAJĄCYCH TANIEC I RUCH"

Podobne prezentacje


Reklamy Google