Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MIEJSCA I OBIEKTY PRZYJAZNE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MIEJSCA I OBIEKTY PRZYJAZNE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ."— Zapis prezentacji:

1 MIEJSCA I OBIEKTY PRZYJAZNE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

2 Boisko Orlik 2012 Niewątpliwie miejscem przyjaznym do uprawiania wszelkich form aktywności fizycznej jest „Orlik”. Czym jest Orlik? To nowoczesny kompleks sportowy wybudowany w ramach rządowego programu „Moje Boisko Orlik 2012”

3 Boisko Orlik 2012 To nowoczesny kompleks sportowy na wyciągnięcie ręki, gdzie każdy za darmo może wziąć udział w zajęciach sportowych pod okiem doświadczonego animatora sportu albo zarezerwować boisko, by zagrać w piłkę z przyjaciółmi – brzmi jak marzenie, prawda? To marzenie nam się spełniło.

4

5 Orlik i jego animator Kluczową rolę w funkcjonowaniu orlika odgrywa animator. Jego rolą jest zachęcanie do aktywności fizycznej, skłanianie do działania oraz edukowanie. Animatorzy są specjalistami w dziedzinie sportu, ale również osobami, które pozytywnie wpływają na sytuację społeczności, m.in. organizując różnego typu zajęcia, imprezy czy projekty angażujące jak największą i najbardziej zróżnicowaną grupę uczestników. Najważniejszym celem animatora sportu jest zachęcanie do aktywności fizycznej osób dotychczas nieaktywnych, tak aby stała się ona codziennym, ważnym elementem życia.

6 Orlik w Elblągu W naszym mieście istnieje siedem orlików które zazwyczaj są umieszczone przy szkołach i placówkach oświatowych. Orliki przy Szkołach Podstawowych: SP 4, SP6, SP14, SP16.


Pobierz ppt "MIEJSCA I OBIEKTY PRZYJAZNE AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google