Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Paweł Szajwaj i Bartek Mazurek.  Allegro jest serwisem aukcyjnym.  Allegro daje możliwość kupna wielu ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Paweł Szajwaj i Bartek Mazurek.  Allegro jest serwisem aukcyjnym.  Allegro daje możliwość kupna wielu ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach."— Zapis prezentacji:

1 Paweł Szajwaj i Bartek Mazurek

2  Allegro jest serwisem aukcyjnym.  Allegro daje możliwość kupna wielu ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

3  Na Allegro można kupić prawie wszystko od płyty kompaktowej przez książki, komputer, sprzęt RTV, samochody, a na nieruchomościach skończywszy.

4  Na Allegro nie tylko się kupuje ale także sprzedajesz. Sprzedać możesz prawie wszystko…

5  Dla kupujących Allegro jest bezpłatne.  Płaci się za towar i przesyłkę (nie zawsze).  Sprzedaż w serwisie jest płatna - max. 2 zł.

6 Serwis posiada 4 podstawowe systemy, które ograniczają ryzyko do minimum:  System komentarzy  Bezpieczne transakcje Escrow  Program Ochrony Kupujących  Procedura pełnej aktywacji kont

7  W poradniku Allegro znajdują się wszystkie informacje, które potrzebne są do tego, żeby bez żadnych problemów poruszać się w świecie aukcji internetowych Allegro. http://poradnik-allegro.5x5.pl

8 Dzięki Allegro można zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapraszamy do korzystania z serwisu: allegro.pl


Pobierz ppt "Paweł Szajwaj i Bartek Mazurek.  Allegro jest serwisem aukcyjnym.  Allegro daje możliwość kupna wielu ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google