Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Antoni Kubiak. DYSTRYBUTORY Z WODĄ Dystrybutory firmy AQUAMO. Łatwe w montażu. Nieograniczony dostęp do wody pitnej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Antoni Kubiak. DYSTRYBUTORY Z WODĄ Dystrybutory firmy AQUAMO. Łatwe w montażu. Nieograniczony dostęp do wody pitnej."— Zapis prezentacji:

1 Antoni Kubiak

2 DYSTRYBUTORY Z WODĄ Dystrybutory firmy AQUAMO. Łatwe w montażu. Nieograniczony dostęp do wody pitnej.

3 DYSTRYBUTORY Z WODĄ Woda pochodzi ze szkolnej instalacji, jednakże jest ona filtrowana w czterech etapach: 1 etap: eliminacja kamieni, metali, głównych zanieczyszczeń. 2 etap: eliminowanie wapnia, co wpływa na poprawę smaku i zapachu. 3 etap: redukcja zawartości chloru, ołowiu, bakterii. 4 etap: filtracja UV, końcowe zabezpieczenie bakteriologiczne wody.

4 DYSTRYBUTORY Z WODĄ Nasze plany: - ustawienie 3 dystrybutorów na pierwszym, drugim piętrze oraz przy hali, - kubki plastikowe będą dostarczone przez szkołę, ale ich liczba będzie ograniczona, dlatego też zalecalibyśmy mieć własny kubeczek bądź butelkę.

5 DYSTRYBUTORY Z WODĄ Koszt akcji – 1476 złotych rocznie Skąd pozyskać pieniądze – wniosek do Rady Rodziców o dofinansowanie Kiedy pojawią się dystrybutory – wszystko zależy od nas! Jednakże prawdopodobny termin to kwiecień 2016 roku, kiedy to ustalany jest budżet szkoły

6 DYSTRYBUTORY Z WODĄ APELUJEMY o dbanie o porządek w naszej szkole, gdyż decyzja Dyrekcji w dużej mierze zależy od tego, jak będziemy dbać o naszą wspólną przestrzeń. Dystrybutory to nie zabawka! Dlatego też informujemy, że za wszelkie celowe uszkodzenia dystrybutorów oraz instalacji dokonane przez uczniów będą nakładane na rodziców sprawcy wykroczenia wysokie kary pieniężne.

7 DYSTRYBUTORY Z WODĄ Pod dystrybutorami zostaną umieszczone nakładki plastikowe, by nie zamoczyć podłogi, która źle reaguje na wilgoć. Jednakże APELUJEMY, by w momencie, którym pojawią się już dystrybutory, nie ochlapywać się wzajemnie wodą.

8 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!


Pobierz ppt "Antoni Kubiak. DYSTRYBUTORY Z WODĄ Dystrybutory firmy AQUAMO. Łatwe w montażu. Nieograniczony dostęp do wody pitnej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google