Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dokładny plan wydarzeń aa) Do królestwa wita kupiec i oferuje królowi kupno maszyny. bb) Król nie ma zamiaru płacić za maszynę. cc) Kupiec daruje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dokładny plan wydarzeń aa) Do królestwa wita kupiec i oferuje królowi kupno maszyny. bb) Król nie ma zamiaru płacić za maszynę. cc) Kupiec daruje."— Zapis prezentacji:

1

2 Dokładny plan wydarzeń

3 aa) Do królestwa wita kupiec i oferuje królowi kupno maszyny. bb) Król nie ma zamiaru płacić za maszynę. cc) Kupiec daruje maszynę królowi.

4 aa) Podczas eksperymentowania czarnoksiężnika Zenona powstają żyjątka. bb) Żyjątka zostają przeniesione do ogrodu królewskiego gdzie mogą zamieszkać. cc) Żyjątka donoszą na wszystkich, którzy źle postępują.

5 aa) Proszenie Zenona o stworzenie smoka. bb) sianie zniszczenia przez bestie. cc) Pomylenie składników przez czarnoksiężnika.

6 aa) Król miał odciski i pokazał się na karnawale w zielonych skarpetkach. bb) Władca nie zrażał się wyglądem skarpetek. cc) Skutkiem tego było zrobienie maści na odciski.

7 aa) Próba zamiany żaby w księżniczkę. bb) Poniesienie klęski w czarze. cc) Zamienienie księżniczki w żabę.

8 aa) Znalezienie krasnoludków w sali królewskiej i w sypialni króla. bb) Władca wyniósł się do spiżarni zamkowej. cc) Wygonienie krasnoludków z królestwa.

9 aa) Przyjazd dentysty do królestwa. bb) Odbycie się strasznej zimy w Gullandii.

10 aa) Prośba króla o wywołanie deszczu przez Zenona. bb) Rozzłoszczenie czarnoksiężnika. cc) Wtrącenie zaklinacza do lochu.

11 aa) Zrywanie przez podwładnych gruszek. bb) Stworzenie Gulotyny przez Zenona. cc) Gulotyna zaatakowała króla gdy chciał zerwać gruszkę.

12 aa) Stworzenie eliksiru dla króla. bb) Wypicie łyżeczki przez Zenona. cc) rozdanie dworakom eliksiru.

13 aa) Złodziej w fabryce rowerów. bb) Sprawdzenie fabryki przez właściciela. cc) Znalezienie rzezimieszka, którym był król dd) Opuszczenie Gullandii.

14 Damian Motyka Konrad Kolano Adrian Sikora Szymon Mróz Damian Domka

15


Pobierz ppt "Dokładny plan wydarzeń aa) Do królestwa wita kupiec i oferuje królowi kupno maszyny. bb) Król nie ma zamiaru płacić za maszynę. cc) Kupiec daruje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google