Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jest to gra osadzona w średniowiecznym Grodzie Kryszanowskim. W grze wcielamy się w złotnika, który na prośbę króla Czcisława VII Krzywosąda próbuje rozwiązać

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jest to gra osadzona w średniowiecznym Grodzie Kryszanowskim. W grze wcielamy się w złotnika, który na prośbę króla Czcisława VII Krzywosąda próbuje rozwiązać"— Zapis prezentacji:

1

2 Jest to gra osadzona w średniowiecznym Grodzie Kryszanowskim. W grze wcielamy się w złotnika, który na prośbę króla Czcisława VII Krzywosąda próbuje rozwiązać tajemniczą zagadkę z królewską koroną w roli głównej.

3 Pewnego dnia królowi Czcisławowi VII Krzywosądowi przed Wielkim Turniejem Rycerskim, ginie drogocenny klejnot z korony. Nikt nie może go odnaleźć. Poszukiwania dają się odczuć wszystkim mieszkańcom. Każdy, ale to każdy jest podejrzewany o kradzież… Król postanawia dać ultimatum złotnikowi: albo znajdzie klejnot do zachodu słońca, albo zostanie wtrącony do lochów. W tym momencie kontrolę nad złotnikiem przejmuje gracz i to od niego zależy, czy klejnot się znajdzie. Wszystko jest w jego rękach. Tylko on może przywrócić spokój w Grodzie Kryszanowskim.

4

5

6


Pobierz ppt "Jest to gra osadzona w średniowiecznym Grodzie Kryszanowskim. W grze wcielamy się w złotnika, który na prośbę króla Czcisława VII Krzywosąda próbuje rozwiązać"

Podobne prezentacje


Reklamy Google