Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WWW.NETFAN.PL. Strona www.netfan.pl w całości poświęcona jest muzyce. Można znaleźć tu nowości płytowe, zaczerpnąć wiedzy o zbliżających się koncertach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WWW.NETFAN.PL. Strona www.netfan.pl w całości poświęcona jest muzyce. Można znaleźć tu nowości płytowe, zaczerpnąć wiedzy o zbliżających się koncertach."— Zapis prezentacji:

1 WWW.NETFAN.PL

2 Strona www.netfan.pl w całości poświęcona jest muzyce. Można znaleźć tu nowości płytowe, zaczerpnąć wiedzy o zbliżających się koncertach oraz przeczytać wywiad z ulubionym artystą.www.netfan.pl

3 Co daje rejestracja? Rejestracja umożliwia użytkownikowi nie tylko wypowiadanie się na dowolny temat, ale również zakup biletu na koncert lub wzięcie udziału w jednym z licznych konkursów. Użytkownik taki może również zamieścić recenzję dowolnie wybranej płyty. Może również ściągnąć jakiś plik mp3 lub zamieścić go na stronie.

4 Rejestracja nie umożliwia jednak znalezienia innych zarejestrowanych użytkowników co jest bez wątpienia wadą serwisu.

5 Panel Użytkownika

6 FORUM Użytkownicy www.netfan.pl mają możliwość korzystania z forum strony. Niestety aktualnie z tej możliwości korzysta zaledwie pięciu użytkowników. Dlatego też liczba postów jest uboga. Powodem tak małego zainteresowania forum jest prawdopodobnie konieczność osobnej rejestracji.

7

8 Księga Gości Formą kontaktu z innymi zarejestrowanymi na stronie użytkownikami jest zamieszczenie wpisu w księdze gości.

9

10

11

12 Fotoreportaże Kolejną interesującą opcją menu serwisu są fotoreportaże. Użytkownicy mają możliwość przejrzenia takich reportaży z koncertów, prób, premier lub zdjęć z planu do teledysku.

13

14 Podsumowując. Serwis netfan.pl jest idealny dla osób szukających różnego rodzaju informacji na temat każdego typu muzyki. Jego przejrzystość oraz duża ilość informacji usatysfakcjonuje każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika Izabela Zielińska


Pobierz ppt "WWW.NETFAN.PL. Strona www.netfan.pl w całości poświęcona jest muzyce. Można znaleźć tu nowości płytowe, zaczerpnąć wiedzy o zbliżających się koncertach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google