Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Uruchomienie SUBIEKTA GT Uruchomienie SUBIEKTA GT.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Uruchomienie SUBIEKTA GT Uruchomienie SUBIEKTA GT."— Zapis prezentacji:

1 PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Uruchomienie SUBIEKTA GT Uruchomienie SUBIEKTA GT

2 Uruchomienie SUBIEKTA GT Program Subiekt GT po raz pierwszy należy uruchomić z poziomu Rewizora GT. Takie uruchomienie spowoduje automatyczne przeniesienie do programu Subiekt GT danych podmiotu wprowadzonych wcześniej w programie Rewizor GT. Program Subiekt GT po raz pierwszy należy uruchomić z poziomu Rewizora GT. Takie uruchomienie spowoduje automatyczne przeniesienie do programu Subiekt GT danych podmiotu wprowadzonych wcześniej w programie Rewizor GT. Pracę z programami firmy INsERT można rozpocząć również w innej kolejności, tzn. od Subiekta, a następnie można przejść do Rewizora Pracę z programami firmy INsERT można rozpocząć również w innej kolejności, tzn. od Subiekta, a następnie można przejść do Rewizora

3 Uruchomienie SUBIEKTA GT

4 Aby uruchomić Subiekta GT, na pasku menu wybierz kolejno: Aby uruchomić Subiekta GT, na pasku menu wybierz kolejno: Podmiot/Uruchom/Subiekta GT. Podmiot/Uruchom/Subiekta GT.

5 Uruchomienie SUBIEKTA GT Po uruchomieniu programu Subiekt GT: Po uruchomieniu programu Subiekt GT: Zaznacz wersję próbną, Zaznacz wersję próbną, Zatwierdź wybór wersji próbnej, naciskając Ok, Zatwierdź wybór wersji próbnej, naciskając Ok, Ponownie zatwierdź wybraną wersję programu, klikając OK.. Ponownie zatwierdź wybraną wersję programu, klikając OK..

6 Uruchomienie SUBIEKTA GT W oknie dialogowym Witamy w programie Subiekt GT! Wybierz Dalej. W oknie dialogowym Witamy w programie Subiekt GT! Wybierz Dalej.

7 Uruchomienie SUBIEKTA GT W oknach dialogowych Wpisz dane adresowe podmiotu, Uzupełnij telefony i rachunki wybieraj Dalej po uprzednim sprawdzeniu prawidłowości wprowadzonych danych.

8 Uruchomienie SUBIEKTA GT

9 W oknie Numeracja dokumentów zaznacz: W oknie Numeracja dokumentów zaznacz: - Łamany przez miesiąc, - Łamany przez rok.

10 Uruchomienie SUBIEKTA GT W oknie Karty płatnicze wybierz Dalej, W oknie Karty płatnicze wybierz Dalej,

11 Uruchomienie SUBIEKTA GT W oknie Parametry magazynowe wybierz Dalej, W oknie Parametry magazynowe wybierz Dalej,

12 Uruchomienie SUBIEKTA GT W oknie Nadawanie symboli kontrahentom i towarom wybierz: W oknie Nadawanie symboli kontrahentom i towarom wybierz: - Automatycznie, - Kolejny numer: 1, - Liczba znaków: 3.

13 Uruchomienie SUBIEKTA GT Po określeniu podstawowych parametrów pracy w oknie dialogowym Mama już wszystkie potrzebne informacje!: Po określeniu podstawowych parametrów pracy w oknie dialogowym Mama już wszystkie potrzebne informacje!: - Sprawdź poprawność wprowadzonych danych, - Naciśnij Wykonaj, a następnie wybierz Zamknij, - Poczekaj na ponowne uruchomienie programu z już wprowadzonymi danymi hurtowni Zosia.

14 Uruchomienie SUBIEKTA GT

15


Pobierz ppt "PRACOWNIA EKONOMICZNA OD A DO Z Uruchomienie SUBIEKTA GT Uruchomienie SUBIEKTA GT."

Podobne prezentacje


Reklamy Google