Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Męski Manifest (Raz na zawsze!) W nadziei, że kobiety tego świata nas zrozumieją, choć tej nadziei tak malo...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Męski Manifest (Raz na zawsze!) W nadziei, że kobiety tego świata nas zrozumieją, choć tej nadziei tak malo..."— Zapis prezentacji:

1 Męski Manifest (Raz na zawsze!) W nadziei, że kobiety tego świata nas zrozumieją, choć tej nadziei tak malo...

2 Kobieto, panienko, dziewczyno, narzeczono, żono, kochanko i wszystkie inne kobiety!

3 § 1 Jeśli myślisz, że jesteś gruba, to prawdopodobnie tak jest! Nie pytaj mnie, odmawiam udzielenia odpowiedzi.

4 § 2 Jeśli czegoś chcesz, wystarczy jak o to spytasz. Żeby nie było niejasności: My, mężczyźni, jesteśmy nieskomplikowani. My nie rozumiemy i nie lubimy subtelnych zakamuflowanych pytań. Zakamuflowane pytania nie istnieją, zakamuflowane pytania przez ogródki nie istnieja również. Powiedz po prostu, o co chodzi.

5 § 3 Jeśli stawiasz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, to się nie dziw, gdy usłyszysz odpowiedź, której wolałabyś nie usłyszeć.

6 § 4 My jestesmy PROŚCI. Jeśli Cię proszę, abyś mi podała chleb, to nie mam na myśli nic innego, jak właśnie to. To nie jest zarzut, że nie ma chleba na stole. Nie istnieją ani podwójne znaczenia, ani ukryte zarzuty. My naprawdę jesteśmy prości.

7 § 5 My jesteśmy PROŚCI. Nie ma najmniejszego sensu pytać, o czym myślę! 96,5% całego czasu mężczyźni myślą o seksie. Nie, my nie jesteśmy zboczeni, to jest po prostu to, co najbardziej lubimy.

8 § 6 My jesteśmy PROŚCI. Czasami nie myślę o Tobie. To nic złego. Przyzwyczaj się do tego, proszę. Nie pytaj mnie, o czym rozmyślam, chyba że jesteś gotowa podyskutować o polityce, gospodarce, filozofii, piłce nożnej, gorzale, rybach, cyckach, dupach albo o samochodach.

9 § 7 Piątek/Sobota/Niedziela = nażreć się do syta = kumple = piłka w telewizji = piwo = złe zachowanie. To jest jak pełnia księżyca albo odpływ i przypływ. Tego się nie da uniknąć!

10 § 8 Zakupy nie są rozrywką i nigdy, nigdy, przenigdy nią nie będą!!!

11 § 9 Gdziekolwiek byśmy nie szli, twoje ciuchy, które akurat masz na sobie, pasują Ci super. Przysięgam!

12 § 10 Masz wystarczająco dużo sukienek i butów. Szlochanie to jest szantaż. Doprowadzanie siebie samego do bankructwa nie jest żadnym dowodem mojej miłości do Ciebie.

13 § 11 Większość mężczyzn ma 3 pary butów. Powtarzam: my jesteśmy PROŚCI. Skąd Ci przychodzi do głowy myśl, że mógłbym wiedzieć, która z Twoich 30 par butów akurat pasuje do tego kostiumu?

14 § 12 Proste odpowiedzi jak TAK albo NIE całkowicie wystarczają, obojętnie jakie padło pytanie!

15 § 13 Jeśli masz problem, to poproś mnie tylko o to, aby Ci pomóc, a nie żebym Ci współczuł, jak to robią Twoje przyjaciółki.

16 § 14 Ból głowy, który trwa 8 tygodni, to nie jest ból głowy! Wybierz się wreszcie, cholera, do lekarza!

17 § 15 Jeśli coś powiem, co można na dwa sposoby zinterpretować i jedna z tych interpretacji może Cię zaniepokoić albo zasmucić, to wybierz tę drugą!

18 § 16 WSZYSCY mężczyźni widzą tylko 16 kolorów. Brzoskwinia to jest owoc, a nie kolor!

19 § 17 A co to jest w ogóle za kolor Apriko(t), I jak się to, cholera, pisze?

20 § 18 Piwo lubimy równie mocno, jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my też.

21 § 19 Jeśli Cię pytam, czy coś się stało, a Ty odpowiadasz nie, nic – to ja Ci wierzę i zachowuję się tak, jakby wszystko było dalej w porządku!

22 § 20 Nie pytaj mnie: Jest Ci dobrze ze mną? Bądź pewna, że jakby tak nie było, nie byłoby mnie przy Tobie!

23 § 21 Podstawowa zasada: w przypadku najmniejszej wątpliwości, obojętnie o co by nie chodziło: bierz to najprostsze!

24 MY NAPRAWDĘ JESTEŚMY PROŚCI !!!


Pobierz ppt "Męski Manifest (Raz na zawsze!) W nadziei, że kobiety tego świata nas zrozumieją, choć tej nadziei tak malo..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google