Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci 2008/09 Projekt nr PL/08/LLP-LdV/VETPRO/140161 Doradztwo zawodowe w przygotowaniu absolwenta przedsiębiorczego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci 2008/09 Projekt nr PL/08/LLP-LdV/VETPRO/140161 Doradztwo zawodowe w przygotowaniu absolwenta przedsiębiorczego."— Zapis prezentacji:

1 Program Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci 2008/09 Projekt nr PL/08/LLP-LdV/VETPRO/140161 Doradztwo zawodowe w przygotowaniu absolwenta przedsiębiorczego WIZYTA W GRECJI Volos - Ateny 25.05.2009. – 29.05.2009r.

2 Dzie ń pierwszy tu ż przed wylotem

3 W drodze do Grecji

4 Jest co podziwiać…

5 Zgodnie z założeniami projektu Poznajemy system edukacji w Grecji Elementy doradztwa zawodowego. Odkrywamy kulturę starożytnej i współczesnej Grecji Zgłębiamy bogactwo smaków kuchni greckiej.

6 Partnerzy

7 Najpierw praca, czyli zwiedzamy szkołę w Volos oraz Centrum Kształcenia Zawodowego

8 Spotkanie w biurze pośrednictwa pracy

9 Byliśmy gośćmi w biurze burmistrza Volos

10 coś dla miłośników sportu… Oto obiekty wybudowane na Igrzyska Olimpijskie na których trwały zmagania najlepszych sportowców z całego świata. Oto obiekty wybudowane na Igrzyska Olimpijskie na których trwały zmagania najlepszych sportowców z całego świata. Pierwszy z nich to 50m kryta pływalnia wraz z kompleksem do odnowy biologicznej Pierwszy z nich to 50m kryta pływalnia wraz z kompleksem do odnowy biologicznej

11 Oto stadion olimpijski w Volos

12 Tu znajduje się centrum ochrony środowiska dla młodzieży prowadzące warsztaty na terenie ośrodka i w plenerze.

13 Zadziwia nas doskonale zaprojektowane i zorganizowane centrum edukacyjne…

14 W ramach zajęć kulturowych zobaczyliśmy … Wystawę malarstwa współczesnego w galerii mieście Volos i spotkaliśmy się z autorką prac, która wprowadziła nas w tematykę swojej twórczości. Wystawę malarstwa współczesnego w galerii mieście Volos i spotkaliśmy się z autorką prac, która wprowadziła nas w tematykę swojej twórczości.

15 Sztuka na poziomie

16 Muzeum w Volos Mieliśmy okazję zobaczyć bogactwo eksponatów doskonale zachowanych pamiętających czasy setki lat przed narodzeniem Chrystusa. Mieliśmy okazję zobaczyć bogactwo eksponatów doskonale zachowanych pamiętających czasy setki lat przed narodzeniem Chrystusa.

17 Oto kilka z nich…

18 Zwiedziliśmy starą fabrykę cegieł i dachówek przekształconą w obiekt muzealno - edukacyjny

19 zwiedzamy, zwiedzamy …

20 Jeden z bogato zdobionych greko katolickich ko ś cio ł ów w Volos

21 Rozkosze podniebienia w czasie degustacji potraw greckich

22 Był czas na relaks Był czas na relaks

23 Nowe kontakty Nowe kontakty

24 Wyprawa na górę Pilion

25 Było miło ale czas wracać. Oto uroczysta kolacja na pożegnanie!

26 wracamy wracamy

27 koniec


Pobierz ppt "Program Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci 2008/09 Projekt nr PL/08/LLP-LdV/VETPRO/140161 Doradztwo zawodowe w przygotowaniu absolwenta przedsiębiorczego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google