Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

10 dni w Nowej Zelandii (polnocna wyspa) byly to jedynie sny - na szlaku - Copyrights, GoToSlawek.org; All rights reserved.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "10 dni w Nowej Zelandii (polnocna wyspa) byly to jedynie sny - na szlaku - Copyrights, GoToSlawek.org; All rights reserved."— Zapis prezentacji:

1

2 10 dni w Nowej Zelandii (polnocna wyspa) byly to jedynie sny - na szlaku - Copyrights, GoToSlawek.org; All rights reserved

3 W podswiadomosci i w swiadomosci uporczywie tkwi mysl, że tak, moja duszo samotna, opuszczona, dotrze do ciebie łódź Charona i odpłyniesz nad Styks; choć wiadomo, że jeszcze nie dzis. Nie dzis jeszcze i jeszcze może nie jutro, bo przecie na ciebie jeszcze nie czas. Ale bez wątpienia, będziesz przeprawiona na rzeki drugi brzeg.

4

5 Przed tobą jeszcze szmat drogi do przebycia, ale spiesz się. Nie masz chwili do stracenia. Przed tobą nie przepłynięty ocean mysli, nie przebyty wrażeń las. Niedokończone wielkie dzieła. Ale ten czas, twój czas ucieka w jednostkach względnych... nie do zmierzenia.

6

7

8 ciencien

9 czerwonepunktyczerwonepunkty

10 o la la

11 czapa

12 raz, dwa, trzy…

13

14

15

16 figlarzfiglarz

17

18 tak piekna

19

20

21 in between

22 na szlaku

23

24 pazur

25

26

27

28 Zdjecia zrobiono w Nowej Zelandii (pn. wyspa) uzyto aparatu fotograficznego Sony DSC-F 828 Dedykujemy ten show Panstwu Obuchowskim z Melbourne


Pobierz ppt "10 dni w Nowej Zelandii (polnocna wyspa) byly to jedynie sny - na szlaku - Copyrights, GoToSlawek.org; All rights reserved."

Podobne prezentacje


Reklamy Google