Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wolontariat. Człowiek jest wielki nie przez to, Co posiada, lecz przez to kim jest, Nie przez to, co ma lecz przez to, Czym dzieli się z innymi. Jan Paweł

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wolontariat. Człowiek jest wielki nie przez to, Co posiada, lecz przez to kim jest, Nie przez to, co ma lecz przez to, Czym dzieli się z innymi. Jan Paweł"— Zapis prezentacji:

1 Wolontariat

2 Człowiek jest wielki nie przez to, Co posiada, lecz przez to kim jest, Nie przez to, co ma lecz przez to, Czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II

3

4

5 Współpraca ze Stowarzyszeniem Pomocna dłoń w Dąbrowie Tarnowskiej. Stowarzyszenie obejmuje opieką dzieci, młodzież i dorosłych niepełnosprawnych umysłowo, którzy dowożeni są do ośrodka z terenu całego powiatu na opiekę dzienną.

6

7

8

9 Cóż może być bardziej wzniosłego niż to, że honorowo i bezinteresownie jeden człowiek oddaje cząstkę samego siebie bliźniemu! Dzieląc się sobą z drugim człowiekiem, czyni to z dobroci serca, a dobroć serca jest diamentem bez skazy, jest miłością, jest krwią - jest życiem.

10

11


Pobierz ppt "Wolontariat. Człowiek jest wielki nie przez to, Co posiada, lecz przez to kim jest, Nie przez to, co ma lecz przez to, Czym dzieli się z innymi. Jan Paweł"

Podobne prezentacje


Reklamy Google