Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

System S5 & S5 Endomotor.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "System S5 & S5 Endomotor."— Zapis prezentacji:

1 System S5 & S5 Endomotor

2

3 Zalety Łatwiejsze i szybsze, mechaniczne opracowanie kanału
Elastyczne, efektywne pilniki z różnym odchodzeniem (ang. taper) Pilniki S5 łatwo “wpasowują się” nawet w bardzo zakrzywione kanały, minimalizując ryzyko perforacji kanału. Bezpieczne

4 Bezpieczeństwo przede wszystkim

5 Bezpieczeństwo przede wszystkim
Pilniki systemu S5 mają kształt zmodyfikowanych pilników NiTi S, z dwoma 90 stopniowymi kątami cięcia, co ułatwia i przyspiesza opracowanie części wierzchołkowej kanału. Wszystkie pilniki mają płytsze nacięcia, bardzo wydłużony splot oraz bezpieczny, zaokrąglony czubek, który zdecydowanie zmniejsza agresywność instrumentu. Pilniki systemu S5 mogą pracować z dowolnymi kątnicami o szybkości obrotowej od 150 do 300 obrotów na minutę.

6

7 W porównaniu z innymi systemami S5 jest :
Łatwy w obsłudze, dla każdego lekarza Mało narzędzi w systemie Logiczna sekwencja używania narzędzi Bardzo atrakcyjny cenowo!!!

8 NiTi TEE a S5 Różnice: Ilość pilników
Wszystkie pilniki S5 są zrobione na bazie pilnika S. Natomiast w NiTi TEE 2 pierwsze to K a reszta S S5 mają wydłużony splot przez co są bezpieczniejsze i jeszcze mniej podatne na złamania.

9 Kątnica Endomotor S5

10

11 Zalety: Lekki i mały mikrosilnik. Całość to tylko 120g Mobilny (bezprzewodowe urządzenie na akumulatory pozwalające na 2,5 godziny pracy przy pełnym naładowaniu) Prosty w obsłudze Lepsza widoczność pola pracy Kompatybilny ze wszystkimi systemami pilników Estetyczny

12 Oferta Handlowa 85 zł

13 Oferta Handlowa + TYLKO 4450 zł

14 Dziękuje za uwagę al. Jana Pawła II 80, lok. VI 00-175 Warszawa
Tel: 22/ do 55 Fax: 22/


Pobierz ppt "System S5 & S5 Endomotor."

Podobne prezentacje


Reklamy Google