Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oswajanie swoich emocji

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oswajanie swoich emocji"— Zapis prezentacji:

1 Oswajanie swoich emocji
Beata Brudz

2 Co to jest Agresja? Agresja - To określenie zachowania, mającego na celu zranienie kogoś fizycznie, bądź też psychicznie. Są różne rodzaje agresji, na przykład : Agresja wroga – agresja, która ma na celu zranienie lub zadanie bólu Agresja instrumentalna – agresja służąca innemu celowi niż zranienie lub zadanie bólu, Np. zastraszenie, Agresja prospołeczna – chroniąca interesy społeczne, obrona

3 Jak ją poskramiać? Staraj się powstrzymywać od zrobienia czegoś złego.
Wyraź się jasno co cię denerwuje i złości Nie drażnij drugiej osoby Staraj się kontrolować swoją złość MYŚL ZANIM COŚ ZROBISZ!!!

4 Miłość w której najważniejszy jest niebieski

5 Miłość Mamy kilka rodzajów miłości : jest miłość dobra i ta zła.
Dobra, to ta która nie sprawia nam żadnych szkód, a wręcz daje nam szczęście i nas „uskrzydla”, co nie oznacza, że nie może zranić. Zła to ta, która kończy się zazwyczaj siniakami, bądź też złym zdaniem innych o nas samych. Na pewno wszyscy słyszeliście o tym, że dziewczyny bądź też chłopcy mają problemy za zadawanie się z przestępcami.

6 Zauroczenie Zazwyczaj zachodzi w momencie poznawania tej drugiej osoby. Jesteśmy wtedy zauroczeni jej wyglądem i to już zależy od nas czy to przejdzie w zakochanie czy też nie. W miłości, nie może być tylko zainteresowania ciałem drugiej osoby. Musi być też zauroczenie wnętrzem człowieka, które się poznaje po miesiącach, lub też nawet po latach znajomości. Dlatego też uważam, że mówienie komuś „kocham Cię” po tygodniu znajomości jest odrobinę nierozważne.

7 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ Beata Brudz


Pobierz ppt "Oswajanie swoich emocji"

Podobne prezentacje


Reklamy Google