Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesteśmy ekstra klasą. Hej! Jestem Daria i mam 11 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesteśmy ekstra klasą. Hej! Jestem Daria i mam 11 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss."— Zapis prezentacji:

1 Jesteśmy ekstra klasą

2 Hej! Jestem Daria i mam 11 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss oraz Dragon Ball. W przyszłości mam zamiar zostać weterynarzem i mangistą. XD

3 Mam na imię Ina i mam 11 lat. Bardzo lubię czytać książki, grać w siatkówkę i rysować. Moim ulubionym przedmiotem jest historia.

4 Mam na imię Zosia. Mam 11 lat. Moją pasją od wielu lat są konie. Uważam je za jedne z najcudowniejszych istot na świecie. Moim ulubieńcem jest kucyk Kapryś.

5 Cześć! Jestem Zuzia i mam ładnego kota. Lubię czytać książki, rysować i malować. Mam dwóch braci: Mateusza i Jasia. Chodzę do szkoły i świetnie się uczę.

6 Nazywam się Łukasz. Mam jedenaście lat. Lubię sporty takie jak gra w piłkę, unihokej, siatkówka i pływanie. Od czterech lat trenuję judo i byłem już na trzech obozach i kilku turniejach. Uwielbiam łowić ryby w wakacje.

7 Mam na imię Olga. Zawsze noszę dwie różne skarpetki

8 Nazywam się Zosia Gąsowska. Mam 2 psy i 16 szczurów. Nie lubię szkoły!!!

9 Mam 11 lat. W przyszłości chcę zostać weterynarzem. Lubię zwierzęta.

10 Nazywam się Jarek Jabłoński, mam 11 lat. Lubię chodzić do kina, grać na komputerze, chodzić na różne zajęcia sportowe. Jestem zabawnym luzakiem.

11 Hej ! Mam na imię Hania. Chodzę do klasy 5b. Myślę, że po tych 5 latach cały czas jesteśmy zwariowaną, śmieszną, pełną energii klasą a co najfajniejsze jesteśmy extra-klasą.Lubię języki obce a zwłaszcza angielski. W wolnym czasie chodzę na zajęcia z plastyki, tańca, muzyki i teatru ( nie bierzcie mnie za kujona bo nim na pewno nie jestem). Mam dużo pasji, lecz najbardziej lubię wygłupiać się z moimi kumpelami. Wiem, że zawsze mogę na nie liczyć.

12 Mam 11 lat. Jestem miły i sympatyczny. Lubię się bawić ze swoją siostrą Amelką i wychodzić na spacery albo grać w różne gry. Bardzo lubię kolor niebieski i kiedyś chcę zostać weterynarzem, bo lubię przyrodę.

13 Hej! Jestem Zuzia Koszałka. Bardzo lubię psy, konie a szczególnie Kaprynia. Mam wiele zainteresowań i nie wiem o czym mam wam napisać.

14 Hej! Mam na imię Adam. Bardzo interesuje się gepardami i lubię grać w różne gry, np. akcji i przyrodowe

15 Nazywam się Julia i mam 11lat. Moją pasją jest pisanie opowiadań i książek. Lubię czytać, słuchać muzyki i trochę trenuje judo, lecz rzadko:)Robię także dużo zdjęć, a potem je przerabiam. Najbardziej w szkole lubię Godzinę Wychowawczą i WF.

16 Nazywam się Agata Marciniak. Mam 11 lat i chodzę do V b. Umiem grać na keyboardzie. Lubię malować na jedwabiu, rysować itp. Mam kota o imieniu Beza.

17 Cześć! Jestem Andrzej. Lubię jeździć na snowboardzie oraz na deskorolce. Lubię słuchać Hemp Gru

18 Jestem Asia. Mam 11 lat i lubię zwierzęta. Lubię też rysować. Z przedmiotów najbardziej lubię WF.

19 Mam na imię Daria. Mam chomika. Mój ulubiony kolor to czerwony i nie chcę chodzić do szkoły.

20 Mam na imię Paulina i lubię zwierzaki. Mam psa Morisa i uczęszczam do MDK. Lubię muzykę.

21 Mazywam się Patryk. Lubię chodzić na dwór i grać na komputerze.

22 Hej! Mam na imię Zuzanka. Trenuję pływanie w klubie Meduza. Lubię biegać, jeździć konno, grać w unihokeja. W weekendy jeżdżę w szkółce jeździeckiej Legii i chodzę na hip-hop. Lubię też uczyć się języków obcych. W wolnych chwilach próbuję swoich sił w projektowaniu oufitów w Internecie. Hej! Mam na imię Zuzanka. Trenuję pływanie w klubie Meduza. Lubię biegać, jeździć konno, grać w unihokeja. W weekendy jeżdżę w szkółce jeździeckiej Legii i chodzę na hip-hop. Lubię też uczyć się języków obcych. W wolnych chwilach próbuję swoich sił w projektowaniu oufitów w Internecie.

23 Mam na imię Ola. Jestem mądrą i utalentowaną osobą. Wspaniale pływam i reprezentuję szkołę w różnych zawodach, a szczególnie w pływackich. Codziennie chodzę trenować pływanie do klubu Meduza. W przyszłości chcę zostać zawodową pływaczką. Moim ulubionym stylem jest klasyczny. Lubię zwierzęta, a szczególnie koty.

24 Nazywam się Jakub Turowski. Lubię chodzić do kina i grać w kręgle. Moim hobby jest uprawianie sportu, np. unihokeja i piłki nożnej. Mam dwóch wesołych braci.

25 Kreatywna. Atrakcyjna. Rewelacyjna. Obłędna. Leniwa (czasami). Inteligentna. Niesforna. Artystyczna. W skrócie Karolina. Do moich pasji należą: pochłanianie książek fantasy, taniec, rozweselanie przyjaciół, opowiadając im niesamowite żarty.

26 Mam na imię Kacper. Lubię jeździć na desce i rowerze.

27 Hej! Jestem Dominika, mam 11 lat i chodzę do klasy V b. Moimi ulubionymi zajęciami są taniec i śpiew. A moje hobby to zwierzęta.

28 Witam, to ja, Zofia Sołtys, wychowawczyni klasy 5b. Należę do grona niesamowitych szczęściarzy - kocham swoją pracę, mam wspaniałą klasę, a w czasie wolnym realizuję swoją wielką pasję - jazdę na rowerze. Praca z dziećmi i z młodymi ludźmi jest dla mnie źródłem radości, inspiracji i przynosi wielką satysfakcję z odkrywania tego, jakie możliwości kryje każdy z moich podopiecznych. Wierzę, że w przyszłości wyrosną z nich wspaniali ludzie.


Pobierz ppt "Jesteśmy ekstra klasą. Hej! Jestem Daria i mam 11 lat. Moją pasją jest rysowanie mangi i oglądanie Anime, np. Naruto, Blech, Hetalia, Itazura na Kiss."

Podobne prezentacje


Reklamy Google