Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zdrowe śniadanie klasy III W szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszynach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zdrowe śniadanie klasy III W szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszynach."— Zapis prezentacji:

1 Zdrowe śniadanie klasy III W szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszynach

2 W dniu 8 listopada klasa III razem z wychowawczynią zorganizowała wspólne śniadanie w ramach akcji Śniadanie daje moc. Nasi rodzice zaopatrzyli nas w produkty potrzebne do przygotowania śniadania, które przynieśliśmy do szkoły. Wszyscy zaangażowaliśmy się w przygotowanie wspólnego śniadania. Pani przeprowadziła z nami rozmowę na temat roli śniadania w życiu ucznia.

3 Przy pomocy naszej pani oraz pani bibliotekarki zrobiliśmy trzy wspaniałe wyspy. Wyspa owoców i warzyw Wyspa kanapek Wyspa słodyczy

4 Po przygotowaniu wszystkiego nastąpiła krótka, ale bardzo trudna dla niektórych chwila oczekiwania na herbatę - i wreszcie można było wybrać się w podróż na wszystkie wyspy, od kanapek zaczynając, a na słodyczach kończąc.

5 Niektórzy z nas byli fotoreporterami i robili zdjęcia, a inni chętnie pozowali.

6 Pan dyrektor zaszczycił nas swoją obecnością i również zachęcał do codziennego spożywania śniadania przed wyjściem do szkoły.

7 Ponieważ zostało nam jeszcze dużo produktów, a wszyscy byliśmy mocno najedzeni postanowiliśmy podzielić się śniadaniem z innymi. Uzupełniliśmy nasze wyspy pozostałymi produktami.

8 Klasa II, którą zaprosiliśmy na śniadanie chętnie częstowała się kanapkami i owocami. Nasi młodsi koledzy byli bardzo zadowoleni.

9 Po wizycie klasy II w szkole akurat była przerwa śniadaniowa więc pozostałymi kanapkami poczęstowaliśmy klasę V i VI. Cieszyliśmy się, że możemy się podzielić z innymi naszym śniadaniem.

10 Dzięki akcji Śniadanie daje moc nasza klasa dowiedziała się jak ważnym posiłkiem jest śniadanie. Przeżyliśmy radość wspólnego przygotowania posiłku, wspólnego jedzenia, i dzielenia się swoim śniadaniem z innymi dziećmi. Dzień 8 listopada 2011r. uważamy za bardzo udany. KL. III ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszynach


Pobierz ppt "Zdrowe śniadanie klasy III W szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Olszynach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google