Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno – koleżeńsko – przyjacielskie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno – koleżeńsko – przyjacielskie."— Zapis prezentacji:

1

2 to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno – koleżeńsko – przyjacielskie.

3 to osoba dobrowolnie i bezpłatnie pomagająca innym

4 Każdy rodzaj pomocy jest ważny więc postanowiłyśmy wesprzeć panią bibliotekarkę i posklejać zniszczone książki.

5

6

7 Zorganizowałyśmy spotkanie z najmłodszymi uczniami naszej szkoły. Naszym celem było uświadomienie im jak ważne jest pomaganie innym. Dzieci narysowały obrazki mówiące o tym jak one mogą pomagać. Przeprowadziłyśmy krótkie wywiady z niektórymi dziećmi. Prace znajdują się na gazetce w dużej szkole.

8

9

10

11 Zorganizowałyśmy czytanie książek w przedszkolu. Dzieciom bardzo spodobał się nasz pomysł.

12

13

14

15 W sklepach spożywczych wywiesiłyśmy kartki z informacjami o zbieraniu plastikowych nakrętek. Postawiłyśmy tam również kartony do wrzucania nakrętek.

16 Wśród 75 osób z naszej szkoły, przeprowadziłyśmy ankietę, której wyniki przedstawimy w kolejnych slajdach.

17

18

19

20

21

22

23

24

25 W sklepach spożywczych:

26

27 W naszej szkole:

28

29

30

31

32

33 Wszystkim naszym znajomym wysłałyśmy wiadomości na temat akcji Fundacji TVN Nie jesteś sam 1%. Chciałyśmy rozpowszechnić wśród ludzi dorosłych i dzieci ten rodzaj działań charytatywnych

34 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ODWIEDZENIA NASZEGO BLOGA. http://wolontariat-mp-nb.blog.onet.pl

35

36

37

38

39

40

41 Mamy nadzieję, że wyniesiecie z naszej pracy jakieś informacje, a tym samym skłoni Was to do jeszcze większego poświęcenia i pomocy innym ludziom. Na koniec chciałybyśmy Wam przedstawić krótki film o wolontariacie i zagadnieniach z nim związanych.


Pobierz ppt "to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno – koleżeńsko – przyjacielskie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google