Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyk. Michał Liszkowski kl. 6a Moje gimnazjum- KSO Edukator.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyk. Michał Liszkowski kl. 6a Moje gimnazjum- KSO Edukator."— Zapis prezentacji:

1 Wyk. Michał Liszkowski kl. 6a Moje gimnazjum- KSO Edukator

2 Klasy W Edukatorze mamy do wyboru dwie klasy. Jedna z nich jest klasą ogólną, a druga to klasa z rozszerzonym językiem angielskim, którą wybrałem. W klasie z rozszerzonym j. angielskim raz w tygodniu odbywa się lekcja z native speakerem, podczas której uczniowie prowadzą rozmowę na różne tematy (oczywiście po angielsku). Do wyboru są cztery języki (oprócz j. angielskiego) – j. niemiecki, j. hiszpański, j. włoski i j. francuski. Ja zdecydowałem się na j. niemiecki.

3 Zajęcia dodatkowe Warsztaty komputerowe z robotyki. Warsztaty teatralne. Chór szkolny. Warsztaty taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca Bogdan. Warsztaty fotograficzne. SKS i basen. Poza tym na terenie szkoły organizowane są koncerty Filharmonii Kaliskiej, a w klasie III dodatkowe zajęcia przygotowujące do egzaminów.

4 Wyposażenie klas Każda klasa wyposażona jest w tablicę interaktywną oraz komputer z dostępem do Internetu. W szkole zainstalowany jest monitoring zapewniający bezpieczeństwo.

5 Dlaczego wybrałem Edukatora? Zachęcił mnie przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa oferowany przez szkołę, ale także wysoki poziom nauczania i bardzo dobre wyniki egzaminów gimnazjalnych.

6 Zdjęcia

7 Główny korytarz

8 Korytarz- gabinet dyrektora i sekretariat

9 Sekretariat szkoły

10 Sala informatyczna

11 Sala lekcyjna

12 Korytarz

13 Główny korytarz

14 Boisko do piłki siatkowej

15 Boisko do piłki koszykowej

16 Boisko do piłki ręcznej wraz z bieżnią

17 Boisko do piłki plażowej

18


Pobierz ppt "Wyk. Michał Liszkowski kl. 6a Moje gimnazjum- KSO Edukator."

Podobne prezentacje


Reklamy Google