Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jezus wie przez co przechodzisz!. "Nie takiego bowiem mamy arcykapłana, który by nie mógł współczuć naszym słabościom, lecz doświadczonego we wszystkim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jezus wie przez co przechodzisz!. "Nie takiego bowiem mamy arcykapłana, który by nie mógł współczuć naszym słabościom, lecz doświadczonego we wszystkim."— Zapis prezentacji:

1 Jezus wie przez co przechodzisz!

2 "Nie takiego bowiem mamy arcykapłana, który by nie mógł współczuć naszym słabościom, lecz doświadczonego we wszystkim na nasze podobieństwo, z wyjątkiem grzechu" Hbr, 4.15

3

4 Może wyobrażasz sobie Jezusa Może wyobrażasz sobie Jezusa jako kogoś, kto nosi aureolę jako kogoś, kto nosi aureolę i siedzi sobie w niebie otoczony i siedzi sobie w niebie otoczony przez paczkę aniołów? przez paczkę aniołów?

5 To prawda, że On teraz mieszka w niebie, ale nie zapominaj, że kiedy mieszkał w Izraelu, był prawdziwym człowiekiem - takim samym jak TY. - takim samym jak TY.

6 Doświadczał wielu tych samych rzeczy co ty. Czuł tak samo jak ty. Śmiał się i płakał. Tęsknił za domem. Bywał głodny, zdenerwowany, samotny, zmęczony.

7 Doświadczał krzywd i rozczarowań. Był szczęśliwy i podekscytowany; cieszył się, walczył, miewał kłopoty, był kuszony.

8 On pragnie, byś zawsze pamiętał, że przeszedł przed tobą przez wszystko to, przez co ty teraz przechodzisz. Jezus Cię rozumie !!! Jezus Cię rozumie !!!

9 A w jaki sposób Ty odpowiesz na Jego MIŁOŚĆ ? MIŁOŚĆ ?


Pobierz ppt "Jezus wie przez co przechodzisz!. "Nie takiego bowiem mamy arcykapłana, który by nie mógł współczuć naszym słabościom, lecz doświadczonego we wszystkim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google