Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Do zrobienia mojego projektu użyłem prostego w obsłudze programu,,Pivot Stickfigure Animator. Jest to bezpłatny ogólnodostępny program do robienia animacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Do zrobienia mojego projektu użyłem prostego w obsłudze programu,,Pivot Stickfigure Animator. Jest to bezpłatny ogólnodostępny program do robienia animacji."— Zapis prezentacji:

1

2 Do zrobienia mojego projektu użyłem prostego w obsłudze programu,,Pivot Stickfigure Animator. Jest to bezpłatny ogólnodostępny program do robienia animacji.

3

4 NAJPIERW USTALIŁEM WIELKOŚĆ OKNA W, KTÓRYM ROBIŁEM ANIMACJĘ. NAJPIERW USTALIŁEM WIELKOŚĆ OKNA W, KTÓRYM ROBIŁEM ANIMACJĘ. Aby to zrobić wystarczy wejść do menu opcji i tam wybrać odpowiedni rozmiar do swojej animacji.

5

6 Najpierw musiałem dostosować wielkość obrazu do wielkości tła animacji. Zrobiłem to w programie,,Paint.

7

8 Aby zrobić bardziej skomplikowane figury niż,,Stickman, musiałem skorzystać z edytora figur.

9 Następnie wszystkie figury pomalowałem. Aby to zrobić wystarczy nacisnąć na pasku przycisk,, Colour. Po jego naciśnięciu można już wybierać kolor.

10 Najpierw trzeba rozstawić figury tak jak się chce, a następnie należy nacisnąć przycisk,,Next Frame. Potem trzeba wykonywać małe ruchy figurami, pozycje w, których były we wcześniejszej klatce będą zaznaczone na szaro.

11

12 MAŁE ODSTĘPY DUŻE ODSTĘPY

13

14

15

16 AUTOR: KONRAD MANDZIUK KLASA I G.

17


Pobierz ppt "Do zrobienia mojego projektu użyłem prostego w obsłudze programu,,Pivot Stickfigure Animator. Jest to bezpłatny ogólnodostępny program do robienia animacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google