Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Bóg ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Bóg ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl."— Zapis prezentacji:

1 Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Bóg ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl o Mnie na każdej drodze, myśl o Mnie na każdej drodze, a Ja twe ścieżki wyrównam. a Ja twe ścieżki wyrównam. (Prz 3:5-6)

2 Kiedy mówisz: To niemożliwe... Bóg ci mówi: Wszystko jest możliweWszystko jest możliwe (Łk 18:27)

3 Kiedy mówisz : Czuję się taki samotny... Bóg ci mówi: Nie opuszczę cię ani pozostawię.Nie opuszczę cię ani pozostawię. (Hbr 13:5)

4 Kiedy mówisz : Ja sobie z tym nie poradzę... Bóg ci mówi: Wszystko możesz w tym, Wszystko możesz w tym, który cię umacnia który cię umacnia (Flp 4:13)

5 Kiedy mówisz : Nie zasługuję na wybaczenie... Bóg ci mówi: JA ci przebaczamJA ci przebaczam (1 J 1:9 – Rz 8:1)

6 Kiedy mówisz : Boję się... Bóg ci mówi: Nie lękaj się, jestem z TobąNie lękaj się, jestem z Tobą (Iz 41:10)

7 Kiedy mówisz : Jestem taki zmęczony... Bóg ci mówi: JA dam ci ukojenieJA dam ci ukojenie (Mt 11:28-30)

8 Kiedy mówisz: Nikt mnie nie kocha, tak naprawdę... Bóg mówi: JA kocham ciebieJA kocham ciebie (J 3:16 – J 13:34)

9 Kiedy mówisz: Nie wiem jak iść... Bóg ci mówi: Pouczę cię i wskażę drogę.Pouczę cię i wskażę drogę. (Ps 32:8)

10 Kiedy pytasz... Która droga zaprowadzi mnie do Boga...?Która droga zaprowadzi mnie do Boga...? Bóg ci mówi: Mój Syn Umiłowany JEZUS CHRYSTUS (1 Tym 2:5 - Dz 4:12 - J 3:16)

11 ...A kiedy zechcesz poznać wszystko, co Bóg chce ci powiedzieć... czytaj Biblię (2 Tym 3:15-17) Podziel się tym przesłaniem. Obdarzysz innych Życiem.


Pobierz ppt "Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Bóg ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google