Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Nienaut ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Nienaut ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku,"— Zapis prezentacji:

1 Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Nienaut ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, a Ja Ci Twe ścieżki wyrwnam, a Ty się już z Pakerem sam rozliczysz a Ja Ci Twe ścieżki wyrównam, a Ty się już z Pakerem sam rozliczysz (Vol. 1 p. 45)

2 Kiedy mówisz: To niemożliwe... Nienaut ci mówi: Dupa ja... Dupa jaś... (Vol. 1 p. 25)

3 Kiedy mówisz : Czuję się taki samotny... Nienaut ci mówi: No widzisz, a jest 3 miliardyNo widzisz, a jest 3 miliardy kobiet na tym wiecie kobiet na tym świecie (Vol. 1 p. 169)

4 Kiedy mówisz : Ja sobie z tym nie poradzę... Nienaut ci mówi: Co za menda... Co za menda... (Vol. 1 p.169)

5 Kiedy mówisz : Nie mogę... nie mogę już... po prostu nie dam radyyyyy... Nienaut ci mówi: JA STAWIAMJA STAWIAM (Vol. 1 p. 139)

6 Kiedy mówisz : Jestem brzydka... Nienaut ci mówi: Ale za to intieligentnaAle za to intieligentna (Vol. 1 p. 85)

7 Kiedy mówisz : Jestem taka zmęczona... Nienaut ci mówi: Walnij sięna godzinkęWalnij się na godzinkę (Vol. 1 p. 87)

8 Kiedy mówisz: Nikt mnie nie kocha, tak naprawdę... Nienaut mówi: E tamE tam (Vol. 1 p.45)

9 Kiedy mówisz: Nie wiem jak iść... Nienaut ci mówi: Siadamy i jaramySiadamy i jaramy (Vol.1 p. 69)

10 Kiedy lamentujesz: Ale sięznowu zrobiłamAle się znowu zrobiłam Nienaut ci mówi: PostawięCi miskęobok łka Postawię Ci miskę obok łóżka (Vol. 1 p. 67)

11 ...A kiedy zechcesz poznać wszystko, co Nienaut chce ci powiedzieć... przeczytaj VOL. 1 Podziel się tym przesłaniem. Obdarzysz innych Życiem. Niech Bóg cię błogosławi... WWW.NIENAUTYZM.COM


Pobierz ppt "Kiedy mówisz:... Nie potrafię rozwikłać problemów... Nienaut ci mówi: Z całego serca Mi zaufaj,Z całego serca Mi zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google