Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moje miejsce na ziemi Nasz region i miasto to wspaniałe miejsce dla wszystkich którzy lubią być aktywni i zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy więc.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moje miejsce na ziemi Nasz region i miasto to wspaniałe miejsce dla wszystkich którzy lubią być aktywni i zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy więc."— Zapis prezentacji:

1

2 Moje miejsce na ziemi Nasz region i miasto to wspaniałe miejsce dla wszystkich którzy lubią być aktywni i zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy więc w podróż po REGIONIE ŚWIĘTOKRZYSKIM i KIELCACH. Come to our board!!!

3 Kielce i jego otoczenie mają bogatą historię i można odnaleźć wiele zaskakujących ciekawostek. Obecnie stolica województwa świętokrzyskiego dynamicznie się rozwija. Stały się nie tylko ekonomicznym, kulturalnym i edukacyjnym sercem regionu ale również silnym ośrodkiem sportu. Kibicujemy drużynom sportowym min. Koronie.

4 Kielce i region swiętokrzyski bogaty jest w wiele osrodków sportu
Kielce i region swiętokrzyski bogaty jest w wiele osrodków sportu. Najbardziej popularnym ośrodkiem jest Stadion Lekkoatletyczny gdzie bierzemy udział w wielu zawodach.

5 Jeśli chcesz utrzymać formę możesz wybrać między wieloma istniejącymi formami spędzania wolnego czasu. Istnieje wiele sposobów na bycie aktywnym jak wspinaczka, kajaki czy jazda na rowerze.

6 Region świętokrzyski to również bardzo popularne miejsce dla tych którzy lubią aktywnie spędzać czas. Wspinaczka górska jest najlepszym sposobem spędzania czasu w Górach Świętokrzyskich. Masz wiele możliwości wybierając od tras łatwiejszych do trudniejszych, zależy to tylko od ciebie My również bierzemy udział w wielu wędrówkach po górach. Dla nas to świetna zabawa. Spójrzcie na następne slajdy. 

7

8 Zalew w Chańczy Dyminy Wietrznia
Jak widać można być aktywnym uprawiając żeglarstwo, wspinaczką czy paintball. Wietrznia

9 Kielce i region świętokrzyski to nie tylko miejsce związane ze sportem ale również z historią. Za pośrednictwem Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach poznaliśmy gry i zabawy naszych pradziadków.

10 W naszym mieście i okolicach znajduje się wiele MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ. Przypominają nam one o ludziach i wydarzeniach, które zmieniały, tworzyły i wpływały na obecną rzeczywistość.

11 Skansen Wsi Kieleckiej
Zwiedzając Skansen Wsi Kieleckiej w Tokarni możemy wyobrazić sobie życie w dawnej wsi, owianej czasem i tajemnicą.

12 Muzeum Orła Białego w Skarżysku- Kamiennej wprowadza nas w historię II wojny światowej

13 Po wielu trudach podróży i zwiedzaniu wielu ciekawych miejsc warto jest wstąpić do kieleckich restauracji na zdrowy posiłek.

14


Pobierz ppt "Moje miejsce na ziemi Nasz region i miasto to wspaniałe miejsce dla wszystkich którzy lubią być aktywni i zdobywać nowe doświadczenia. Zapraszamy więc."

Podobne prezentacje


Reklamy Google