Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SANKOM Sp. z o.o Warszawa ul. Popularna 14/3 Program Audytor SDG w wersji 1.0 przeznaczony jest do szybkiego doboru grzejników w budynkach mieszkalnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SANKOM Sp. z o.o Warszawa ul. Popularna 14/3 Program Audytor SDG w wersji 1.0 przeznaczony jest do szybkiego doboru grzejników w budynkach mieszkalnych."— Zapis prezentacji:

1

2 SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Program Audytor SDG w wersji 1.0 przeznaczony jest do szybkiego doboru grzejników w budynkach mieszkalnych i lokalach użytkowych, dający możliwość przeglądania danych technicznych urządzeń, danych katalogowych produktów z zakresu centralnego ogrzewania. Program szczególnie polecany do wykonywania szybkiego doboru urządzeń na potrzeby ich wyceny i ofertowania. Dokładny dobór grzejników można przeprowadzić przy wykorzystaniu programów: Audytor OZC oraz Audytor C.O. 

3 Prosty edytor danych umożliwiający wykonanie szybkich obliczeń
SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Prosty edytor danych umożliwiający wykonanie szybkich obliczeń Firma Sankom specjalizuje się w pisaniu oprogramowania dla inżynierii sanitarnej, są to m.in. aplikacje do doboru grzejników. W programie SDG nasze wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu algorytmów wykorzystaliśmy do  optymalizacji i zmniejszenia ilości niezbędnych danych do obliczeń. Oprócz tego wykorzystany został system dziedziczenia danych, który polega na podaniu typowych danych o pomieszczeniach w zakładce Dane ogólne. Na ich podstawie w nowo dodanych pomieszczeniach automatycznie wypełnia się większość danych co umożliwia bardzo szybkie obliczenia.

4 Prosty edytor danych umożliwiający wykonanie szybkich obliczeń.
SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Prosty edytor danych umożliwiający wykonanie szybkich obliczeń. Ilość niezbędnych danych została ograniczona do minimum dzięki zastosowanemu systemowi standaryzacji zestawu parametrów opisujących budynek, lokalizację i warunki eksploatacji. Zestawy parametrów wywoływane są prostymi opcjami zrozumiałymi nawet dla niedoświadczonego użytkownika.

5 Interaktywny dobór grzejników w pomieszczeniach.
SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Interaktywny dobór grzejników w pomieszczeniach. Większość danych Audytor SDG przyjmuje w sposób domyślny na podstawie danych ogólnych, dzięki systemowi dziedziczenia danych. Domyślnie przyjęte wartości  oznaczone są zielonymi czcionkami. Program reaguje na życzenie użytkownika i dane można w każdej chwili zmienić. Czcionki zmienią wtedy kolor na czarny. Grzejnik dobierany jest na podstawie mocy wyliczonej przez aplikację lub mocy podanej przez użytkownika.

6 Interaktywny dobór grzejników w pomieszczeniach.
SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Interaktywny dobór grzejników w pomieszczeniach. Grzejniki dobierane są natychmiast po wprowadzeniu podstawowych danych o pomieszczeniu.

7 Bogaty zestaw danych katalogowych grzejników różnych producentów.
SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Bogaty zestaw danych katalogowych grzejników różnych producentów. Audytor SDG wyposażony jest w bogaty i przejrzysty katalog grzejników. Możliwości doboru urządzeń stale się powiększają dzięki współpracy firmy Sankom z czołowymi producentami i dystrybutorami.

8 Bogaty zestaw danych katalogowych grzejników różnych producentów.
SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Bogaty zestaw danych katalogowych grzejników różnych producentów. System uproszczonych symboli i opisów urządzeń z podziałem na ich typy i producentów umożliwia łatwą orientację i szybki wybór grzejników bez konieczności odwoływania się do szczegółowych danych katalogowych.

9 SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 W danych katalogowych dostępna dokumentacja techniczna grzejników w w formie plików PDF. Katalog jest wyposażony w dokumentację techniczną pogrupowaną przez firmę Sankom w rozdziały. Teraz nie musisz szukać w katalogu o dużej ilości stron wybranego grzejnika i jego charakterystyki, czy sposobu podłączeń, cen itp. Wystarczy kliknięcie w interesujący rozdział np. „charakterystyka cieplna”.

10 SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 W danych katalogowych dostępna dokumentacja techniczna grzejników w w formie plików PDF. Indeksowane rozdziały dokumentacji technicznej urządzeń umożliwiają szybkie odnajdywanie informacji. W jednym programie zostały zawarte setki stron danych katalogowy grzejników różnych producentów.

11 SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Zestawienia dobranych grzejników, oraz wykaz grzejników w poszczególnych pomieszczeniach z możliwą opcją wydruku. Audytor SDG przygotowuje wyniki doboru w wygodnych do przeglądania i wydruku tabelach. Tabele można skopiować i wkleić do edytora tekstu lub arkusza kalkulacyjnego.

12 SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Program dostępny bezpłatnie – pobranie ze strony internetowej Sankom

13 SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Dostępne na filmy instruktażowe umożliwiające szybkie opanowanie obsługi Audytora SDG.

14 Audytor SDG to sposób na rozwiązanie problemów z:
SANKOM Sp. z o.o. 02-473Warszawa ul. Popularna 14/3 Audytor SDG to sposób na rozwiązanie problemów z: szybkim doborem grzejników, szybkim doradztwem technicznym, szybkim ofertowaniem na podstawie ogólnych informacji, szybkim odnajdywaniem niezbędnych informacji technicznych, tomami dokumentacji technicznej urządzeń w formie papierowej.


Pobierz ppt "SANKOM Sp. z o.o Warszawa ul. Popularna 14/3 Program Audytor SDG w wersji 1.0 przeznaczony jest do szybkiego doboru grzejników w budynkach mieszkalnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google