Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

…dobra wola…. BŁ. EDMUND BOJANOWSKI Nie był księdzem, a założył Nie był księdzem, a założył zgromadzenie zakonne. Został zgromadzenie zakonne. Został

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "…dobra wola…. BŁ. EDMUND BOJANOWSKI Nie był księdzem, a założył Nie był księdzem, a założył zgromadzenie zakonne. Został zgromadzenie zakonne. Został"— Zapis prezentacji:

1 …dobra wola…

2

3 BŁ. EDMUND BOJANOWSKI Nie był księdzem, a założył Nie był księdzem, a założył zgromadzenie zakonne. Został zgromadzenie zakonne. Został beatyfikowany przez Papieża beatyfikowany przez Papieża J Jana Pawła II w Warszawie J Jana Pawła II w Warszawie 13 czerwca 1999 roku. 13 czerwca 1999 roku.

4 Pochodził z okolic Gostynia w Wielkopolsce. Przeżył 56 lat, lecz od czwartego roku życia był naznaczony cierpieniem. Nie szczędził jednak swych wątłych sił, aby nieść pomoc innym cierpiącym. Dał tego dowód podczas epidemii cholery, która nawiedziła Wielkopolskę w roku 1849. W swoim mieszkaniu przygotowywał leki i pielęgnował chorych....

5 …dobra…

6 Nie zostawię Cię samego

7

8

9

10 Dobra wola na Woli


Pobierz ppt "…dobra wola…. BŁ. EDMUND BOJANOWSKI Nie był księdzem, a założył Nie był księdzem, a założył zgromadzenie zakonne. Został zgromadzenie zakonne. Został"

Podobne prezentacje


Reklamy Google