Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gospodarstwo Agroturystyczne Garncarstwo Zapraszamy na lekcje ginącego zawodu GARNCARSTWA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gospodarstwo Agroturystyczne Garncarstwo Zapraszamy na lekcje ginącego zawodu GARNCARSTWA."— Zapis prezentacji:

1 Gospodarstwo Agroturystyczne Garncarstwo Zapraszamy na lekcje ginącego zawodu GARNCARSTWA

2 Próba sił w rzemiośle garncarza Wiosna-Jesień Wiosna-Jesień Organizujemy warsztaty w gospodarstwie agroturystycznym. Przedstawiamy proces powstawania wyrobów glinianych od momentu przygotowania gliny, przez wykonanie na kole garncarskim aż do wypalenia w piecu. Każdy Mały Artysta zabierze do domu efekt swoich zmagań z gliną;) Organizujemy warsztaty w gospodarstwie agroturystycznym. Przedstawiamy proces powstawania wyrobów glinianych od momentu przygotowania gliny, przez wykonanie na kole garncarskim aż do wypalenia w piecu. Każdy Mały Artysta zabierze do domu efekt swoich zmagań z gliną;)

3 Dodatkowe Atrakcje Przejażdżka bryczką Plac zabaw Staw (łowienie ryb) Grillowanie

4 Możliwość zakupu pamiątek z gliny

5

6 Gospodarstwo położone jest Gospodarstwo położone jest w Puszczy Kurpiowskiej. w Puszczy Kurpiowskiej. Przyjazd do gospodarstwa można połączyć ze zwiedzaniem okolicy: Rezerwat Przyrody- Olsy Płoszyckie (2km) Rezerwat Przyrody- Olsy Płoszyckie (2km) Zabytkowy Kościół w miejscu objawień Matki Boskiej (3km) Zabytkowy Kościół w miejscu objawień Matki Boskiej (3km) Ośrodek Etnograficzny w Lelisie (11km) Ośrodek Etnograficzny w Lelisie (11km) Skansen Kurpiowski w Kadzidle (13km) Skansen Kurpiowski w Kadzidle (13km)

7 Zima Możliwość przyjazdu do szkoły i pokaz na kole garncarskim Możliwość przyjazdu do szkoły i pokaz na kole garncarskim Organizacja kuligów leśnymi drogami z pieczeniem kiełbasek na ognisku Organizacja kuligów leśnymi drogami z pieczeniem kiełbasek na ognisku

8 Kontakt Murach Adam Płoszyce 52 07-402 Lelis www.ploszyce.4.pl Więcej informacji pod telefonem: 029 7617197, 0694042891 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! ;-)


Pobierz ppt "Gospodarstwo Agroturystyczne Garncarstwo Zapraszamy na lekcje ginącego zawodu GARNCARSTWA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google