Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uwielbiam przebywać na łonie przyrody w zacisznych miejscach i od czasu do czasu wzbić się w przestworza i o tym jest ta krótka autoprezentacja. Marek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uwielbiam przebywać na łonie przyrody w zacisznych miejscach i od czasu do czasu wzbić się w przestworza i o tym jest ta krótka autoprezentacja. Marek."— Zapis prezentacji:

1 Uwielbiam przebywać na łonie przyrody w zacisznych miejscach i od czasu do czasu wzbić się w przestworza i o tym jest ta krótka autoprezentacja. Marek NOWAK Mieszkam w Warszawie. Pracuję od niedawna w jednym z liceów warszawskich jako nauczyciel informatyki. Mam wykształcenie wyższe techniczne /elektroniczne/. Aktualnie jestem na I roku Studiów Podyplomowych z informatyki. Lubię informatykę, ale studia w moim wieku, to...

2 Jest też Aeroklub Grudziądzki, którego lotnisko znajduje się w miejscowości o sympatycznej nazwie LISIE KĄTY. Grudziądz - spichrze nad Wisłą Pochodzę z Grudziądza, miasta położonego nad Wisłą, posiadającego piękne zabytkowe budowle. Okolice Grudziądza to wiele urokliwych i ciekawych miejsc. Jednym z nich jest kameralny ośrodek wypoczynkowy w miejscowości Małe Czarne. Ośrodek usytuowany w pięknym bukowym lesie nad malowniczym jeziorem – Kuchnia.

3 Małe Czarne - ośrodek tu można zjeść /budynek stołówki/ można wynająć pokoje w pawilonie lub wynająć domeknad jezioro – parę kroków /widok z tarasu stołówki/

4 Małe Czarne – nad jeziorem WędkowanieOdpoczynek Coś dla oczuŁabędzie

5 Małe Czarne – w lesie w środku pnia drzewa bukowego Czy aby dobry? Sprawdzanie rozmiaruSpiskowanie

6 Lisie Kąty – na lotnisku 12 3 1 - czekam na hol za sterami szybowca 2 - lądowanie po godzinnym locie 3 - budynek aeroklubu przy lotnisku. Tu szkoliłem się i uzyskałem Licencję Szybowcową. Miałem wówczas 16 lat. Fruwam do dzisiaj, jak tylko mam czas, jest lotna pogoda i jestem w Grudziądzu.

7 Kontakt do mnie: kawon@chello.pl


Pobierz ppt "Uwielbiam przebywać na łonie przyrody w zacisznych miejscach i od czasu do czasu wzbić się w przestworza i o tym jest ta krótka autoprezentacja. Marek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google