Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców, III miejsce w Mistrzostwach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców, III miejsce w Mistrzostwach."— Zapis prezentacji:

1

2

3 IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu tenisie stołowym chłopców, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców, I miejsce w gminnym turnieju w piłkę nożną chłopców, IV miejsce w powiatowych zawodach w piłkę nożną chłopców.

4

5

6 Gazetka szkolna Nie z Tej Woli wydawana od 10 lat odnosiła sukcesy. I, II miejsca i wyróżnienia w konkursach regionalnych gazetek szkolnych.

7 II miejsce i wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie grafiki komputerowej Kartka bożonarodzeniowa organizowanym przez SNTI. II i III miejsce w konkursie na wykonanie prezentacji w konkursie łódzkim Cudze chwalicie, swego nie znacie.

8 Wyróżnienie w X Międzynarodowym Konkursie Plastycznym z cyklu Wielcy Znani i Nieznani – NIEUSTANNA GONITWA ZA SŁOŃCEM W OGRODACH IMPRESJONISTÓW. III miejsce w konkursie ogólnopolskim Człowiek w ruchu I miejsce w konkursie ogólnopolskim

9

10

11

12 I miejsce w Gminnym Konkursie - Świerszczykowe wierszyki, I miejsce w Wielkim Finale Regionu Łódzkiego - Świerszczykowe wierszyki, I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Świetlicowych.

13

14

15

16 Pamiętam, aby nie tłumić inicjatywy dziecka i nie żądać tego, czego dokonać nie potrafi. Pozwalam mu tworzyć i mieć oryginalne pomysł. nauczyciel mgr Grażyna Siara W codziennej pracy staram się ukazywać dzieciom korzyści wynikające z prowadzenia zdrowego stylu życia i aktywności sportowej. nauczyciel mgr Paweł Kasznicki Zajęcia komputerowe są pomocne w budowaniu prawidłowej samooceny dziecka i kształtowaniu umiejętności dokonywania właściwych wyborów. nauczyciel mgr Marzanna Ludziejewska Jeśli tylko mogę, pomagam dzieciom otwierać drzwi do świata sztuki i ich zainteresowań. Staram się tworzyć w szkole system na wzór mecenatu i pokazywać dzieciom, że zawsze jestem wielbicielką ich talentów. dyrektor szkoły mgr Małgorzata Koperek Poszukiwanie samego siebie przez kontakt ze sztuką i jej współtworzenie jest pasją, którą warto zaszczepić w młodych, otwartych umysłach i sercach dzieci- staram się robić to w swojej codziennej pracy. nauczyciel mgr Justyna Maślankiewicz-Górna


Pobierz ppt "IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców, III miejsce w Mistrzostwach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google