Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Serwis laptopów By Agata Koprowska & Agnieszka Lemaniuk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Serwis laptopów By Agata Koprowska & Agnieszka Lemaniuk."— Zapis prezentacji:

1 Serwis laptopów By Agata Koprowska & Agnieszka Lemaniuk

2 Laptop Acer Incorporated

3 Wymiana pamięci RAM Wydajność notebooka można zwiększyć relatywnie niewielkim kosztem. Jednym z takich sposobów jest dodanie nowej lub wymiana starej kości pamięci na moduł o większej pojemności. Pokazujemy jak zrobić to własnoręcznie, bez wizyty w serwisie.

4 Odłączamy komputer z zasilania i wyjmujemy baterię - znajdujemy z tyłu obudowy klapkę, która zakrywa podzespoły laptopa i odkręcamy ją za pomocą śrubokręta. Ostrożnie zdejmujemy klapkę, uważając aby nie uszkodzić plastikowych zaczepów. Następnie na płycie głównej odnajdujemy miejsce, w którym znajduje się moduł gniazd pamięci.

5 Nową kość pamięci wsuwamy w wolny slot. Szczelina w module uniemożliwia nam niewłaściwą instalację pamięci w gnieździe. Następnie dociskamy moduł pamięci, aż usłyszymy kliknięcie bocznych zatrzasków. Przykręcamy pokrywę do obudowy laptopa. Następnie wkładamy baterię i uruchamiamy komputer.

6 Klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonie Mój komputer. Wybierając z listy Właściwości, sprawdzamy ilość pamięci operacyjnej. Jeśli została on zwiększona o pojemność zainstalowanego modułu - instalacja przebiegła pomyślnie.


Pobierz ppt "Serwis laptopów By Agata Koprowska & Agnieszka Lemaniuk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google