Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Obecnie możemy korzystać z laptopa oraz notebooka. Zacznijmy od laptopa czyli przenośnego komputera osobistego. Nie jest określona jego wielkość, lecz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Obecnie możemy korzystać z laptopa oraz notebooka. Zacznijmy od laptopa czyli przenośnego komputera osobistego. Nie jest określona jego wielkość, lecz."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Obecnie możemy korzystać z laptopa oraz notebooka. Zacznijmy od laptopa czyli przenośnego komputera osobistego. Nie jest określona jego wielkość, lecz z reguły są to większe i cięższe modele, więc mniej mobilne. Parametry również mogą mieć odmienne. Niektóre są szybsze, a inne wolniejsze, co uzależnione jest od wyposażenia.

4 Notebook następca laptopa jest zgrabniejszy dzięki czemu możemy z niego korzystać praktycznie wszędzie. Oczywiście jego plusem jest jego zgrabność, lecz niektóre modele mają słabe procesory, które uniemożliwiają wykonywanie wielu procesów na raz. Podobnie jak u laptopów nie jest to jednak regułą. Od laptopa odróżnia go głównie wielkość.

5 Przenośny komputer, większy od telefonu komórkowego, którego głównie odróżnia od wspomnianych wcześniej ekran z technologią multi-touch. Tablet nie korzysta z przenośnych nośników wymiennych z wyjątkiem kart pamięci. Jest bardzo poręczny.

6 Obecnie trudno znaleźć różnice między laptopem i notebookiem, oznaczają one dokładnie to samo Tablet natomiast, coraz bardziej wkrada się w nasze łaski

7


Pobierz ppt "Obecnie możemy korzystać z laptopa oraz notebooka. Zacznijmy od laptopa czyli przenośnego komputera osobistego. Nie jest określona jego wielkość, lecz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google