Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z A P R O S Z E N I E NA DNI OTWARTE pod hasłem POZNAJMY SIĘ Zaproszenie kierujemy do wszystkich rodziców z dziećmi nie uczęszczającymi dotychczas do naszego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z A P R O S Z E N I E NA DNI OTWARTE pod hasłem POZNAJMY SIĘ Zaproszenie kierujemy do wszystkich rodziców z dziećmi nie uczęszczającymi dotychczas do naszego."— Zapis prezentacji:

1 Z A P R O S Z E N I E NA DNI OTWARTE pod hasłem POZNAJMY SIĘ Zaproszenie kierujemy do wszystkich rodziców z dziećmi nie uczęszczającymi dotychczas do naszego punktu przedszkolnego, a w szczególności do przyszłorocznych przedszkolaków. a w szczególności do przyszłorocznych przedszkolaków. Spotkania będą okazją do wspólnych zabaw : integrujących, ruchowych,muzycznych pląsów, plastycznych i konstrukcyjnych działań twórczych oraz wielu innych wesołych, ulubionych zabaw naszych przedszkolaków

2 Przyjazna atmosfera wspólnych zabaw, poznanie nowego środowiska przedszkola ułatwi przyszłym przedszkolakom proces adaptacji – łagodne przejście od indywidualnych zabaw w domu do współuczestnictwa w życiu zbiorowości przedszkolnej, przyczyni się do tworzenia nici sympatii i zaufania do nowych pań oraz koleżanek i kolegów. Udział rodziców w spotkaniach umożliwi zapoznanie z nauczycielem, któremu powierzą opiekę nad swoim dzieckiem, poznania tradycji i oferty edukacyjnej placówki, rytmu codziennego dnia przedszkolaka oraz pozyskania cennych wskazówek pomocnych w adaptacji dziecka.

3 TERMINY DNI OTWARTYCH: I SPOTKANIE : 26 marzec 2013r. w godzinach : 10.00 –11.00 Udział w spotkaniach jest nieodpłatny. Prosimy tylko o wyposażenie dziecka w pantofelki/ obuwie zmienne/ ZAPRASZAMY II SPOTKANIE : 12 kwiecień 2013r. w godzinach : 10.00 –11.00


Pobierz ppt "Z A P R O S Z E N I E NA DNI OTWARTE pod hasłem POZNAJMY SIĘ Zaproszenie kierujemy do wszystkich rodziców z dziećmi nie uczęszczającymi dotychczas do naszego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google