Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Ursus

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Ursus"— Zapis prezentacji:

1 Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Ursus
Warszawa, r.

2 Zarząd Dzielnicy i dane adresowe
mapa Imię i nazwisko Burmistrza WIESŁAW KRZEMIEŃ Adres ratusza Warszawa Plac Czerwca 1976r nr 1 Dane kontaktowe Tel , fax Godziny otwarcia Poniedziałek – piątek w poniedziałki w godzinach 16: :00 pracownicy Wydziału Obsługi Mieszkańców, Delegtury BAiSO i kasy pełnią dyżury. Warszawa, r.

3 Krótka charakterystyka Dzielnicy
Ursus, obszarowo jedna z najmniejszych spośród wszystkich Dzielnic Warszawy, zajmuje powierzchnię 9,4 kilometra kwadratowego. Położona jest w zachodniej części stolicy. Dzielnicę Ursus zamieszkuje mieszkańców / stan na dzień r./. Z uwagi na dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę mieszkaniową dzielnicy i stale zwiększającą się liczbę mieszkańców, na terenie dzielnicy powstają nowe placówki oświatowe, budynki komunalne, baseny, ośrodki sportowe. Powstają parki i ośrodki rekreacyjno-sportowe. Organizowane są cykliczne imprezy kulturalne dla mieszkańców. Również modernizacja i rozbudowa infrastruktury technicznej jest dla władz Dzielnicy Ursus jednym z ważniejszych zadań. Stwarza doskonałe podstawy do rozwoju gospodarki, stanowi gwarancję postępu oraz komfortu życia mieszkańców. Warszawa, r.

4 Warszawa, 11.10.2012 r. Pokochaj Ursus !!! Za …
Piękne, nowoczesne, zielone i stale rozwijające się osiedla mieszkaniowe Warszawa, r.

5 2. Parki Warszawa, r.

6 3. Place zabaw dla dzieci Warszawa, r.

7 4. Miejsca do rekreacji i wypoczynku
Warszawa, r.

8 5. Dobrą komunikację z Warszawą
Warszawa, r.

9 6. Nowoczesne placówki oświatowe:
Warszawa, r.

10 7. Organizację festynów i festiwali
Warszawa, r.

11 8. Rozwiniętą opiekę społeczną
Warszawa, r.

12 9. Przyjazny Urząd, w którym mieszkańcy są mile i profesjonalnie obsługiwani, bez zbędnego oczekiwania w kolejkach, w bardzo dobrych warunkach lokalowych Warszawa, r.

13 10. Udogodnienia, które stworzyliśmy dla poprawy jakości obsługi mieszkańców naszej dzielnicy
Czat z Burmistrzem w każdy poniedziałek miesiąca w godz Forum dla mieszkańców Dzielnicy podzielone na bloki tematyczne: konsultacje społeczne, sprawy dzielnicy, strefa mieszkańców, sprawy forum. Warszawa, r.

14 Punkt dostępu do Internetu /Hotspot/ dla mieszkańców Dzielnicy, który znajduje się na terenie Urzędu /parter budynku, przy stanowiskach WOM/ . Info-Kiosk ustawiony przed budynkiem Urzędu Dzielnicy, w którym zamieszczona jest strona internetowa Urzędu Dzielnicy Ursus, plan Wydziału Obsługi Mieszkańców, przewodnik po sprawach załatwianych w Urzędzie oraz informacja o Dzielnicy. Bezpłatne porady prawnika dla mieszkańców Dzielnicy – dwa razy w miesiącu w godz – Warszawa, r.

15 Zakupiono dystrybutor wody dla odwiedzających Urząd,
Ekran multimedialny z bieżącymi informacjami na temat WOM, Urzędu oraz dzielnicy . Urzędnik on-line –bezpośredni kontakt z urzędnikiem w czasie rzeczywistym, który udziela odpowiedzi na różne pytania mieszkańców Dzielnicy.Obecnie trzech pracowników Wydziału udziela odpowiedzi na pytania mieszkańców. Zawiadamianie mieszkańców o odbiorze dokumentów telefonicznie a obecnie sms z systemu ewidencyjnego Signum, Zainstalowano udogodnienia dla matek z dziećmi – przewijak w łazience, urządzono kącik zabaw dla dzieci, Zakupiono dystrybutor wody dla odwiedzających Urząd, Uruchomiony został punkt obsługi dla osób niepełnosprawnych. Warszawa, r.

16 Bieżące informacje o Dzielnicy Ursus, galerie zdjęć, dostępne na stronach:
Warszawa, r.

17 Warto być mieszkańcem naszej Dzielnicy
Warszawa, r.

18 Warszawa, r.


Pobierz ppt "Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Ursus"

Podobne prezentacje


Reklamy Google