Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bemowo

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bemowo"— Zapis prezentacji:

1 Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bemowo
Warszawa, r.

2 ZARZĄD DZIELNICY I DANE ADRESOWE
Burmistrz Dzielnicy Bemowo Jarosław Dąbrowski Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 70 tel , fax poniedziałek: 8:00-18:00, wtorek-piątek: 8:00-16:00 Warszawa, r.

3 Bemowo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się warszawskich dzielnic. To tutaj powstają nowoczesne i funkcjonalne osiedla mieszkaniowe. Samorząd inwestuje w nowe szkoły, przedszkola i żłobki. Budowane są nowe drogi i parkingi, a mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnej sieci internetowej, uruchomionej przez Urząd Dzielnicy. Ponadto na terenie Bemowa została uruchomiona pierwsza w Warszawie sieć samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. Jednak Bemowo to nie tylko osiedla, ale także wiele terenów rekreacyjnych, nowoczesnych kompleksów sportowych i parków. W bezpośrednim sąsiedztwie Dzielnicy znajduje się także Kampinoski Park Narodowy. Bemowo jest także doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej łatwo i szybko można dostać się do centrum stolicy. Za kilka lat do naszej Dzielnicy dojedzie także metro, które będzie zatrzymywać się na czterech bemowskich stacjach. Wszystko to sprawia, że nasze hasło, ale i dewiza, którą każdego dnia staramy się wcielać w życie, brzmi: Bemowo – tu żyje się lepiej! Warszawa, r.

4 WYDZIAŁ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW
DLA DZIELNICY BEMOWO Warszawa, r.

5 WYDZIAŁ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW
DLA DZIELNICY BEMOWO Bemowski Wydział Obsługi Mieszkańców to laureat dwóch poprzednich edycji konkursu na najlepszy warszawski WOM (lata 2009 i 2010). Warszawa, r.

6 WYDZIAŁ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW
DLA DZIELNICY BEMOWO Pracownikami Wydziału Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bemowo są młode i ambitne osoby, mające fachową wiedzę w zakresie wykonywanych obowiązków, a także odznaczające się wysoką kulturą osobistą oraz odpornością na stres. Warszawa, r.

7 WYDZIAŁ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW
DLA DZIELNICY BEMOWO Bemowski Wydział Obsługi Mieszkańców to nowoczesne i przyjazne miejsce. Z myślą o komforcie i wygodzie naszych klientów przygotowaliśmy szereg udogodnień, wpływających w znaczny sposób na oszczędność czasu klientów oraz wygodę oczekiwania na załatwienie sprawy. Warszawa, r.

8 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
PRZED: W grudniu 2011 roku, w celu poprawienia komfortu obsługi klienta oraz zlikwidowania barier pomiędzy urzędnikiem a klientem, zmieniliśmy aranżację środowiska pracy. Obecnie klienci obsługiwani są w komfortowych warunkach, mając zapewniony bezpośredni kontakt z pracownikiem WOM. PO: Warszawa, r.

9 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
Od kilku lat stawiamy także na interaktywność. Strona internetowa Urzędu Dzielnicy Bemowo (www.bemowo.waw.pl) daje możliwość rezerwacji numerków na konkretny termin, zadania pytania urzędnikowi poprzez aplikację „LiveChat” oraz sprawdzenia kolejek do danego okienka. Warszawa, r.

10 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
W Ratuszu Dzielnicy Bemowo znajduje się – zmodernizowany w 2011 roku – nowoczesny kącik zabaw dla dzieci, dzięki któremu klienci odwiedzający Urząd z dziećmi mogą załatwić sprawę łatwiej i przyjemniej. Warszawa, r.

11 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
Kolejnym udogodnieniem, wprowadzonym z myślą o rodzinach z małymi dziećmi, jest uruchomienie pomieszczenia sanitarnego ze stolikiem do przewijania niemowląt (tzw. przewijakiem). Warszawa, r.

12 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
W roku 2011 uruchomiony został kącik dla osób chcących skorzystać z Internetu. Każdy z naszych mieszkańców, w razie potrzeby, może przyjść do Urzędu Dzielnicy Bemowo, i bezpłatnie skorzystać z komputerów z dostępem do sieci. Warszawa, r.

13 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
Dzięki współpracy z Urzędem Skarbowym Warszawa-Bemowo, klienci bemowskiego Ratusza mają możliwość skorzystania z tzw. „Skarbomatu”. Można w nim składać wszelkiego rodzaju deklaracje skarbowe, dzięki czemu klienci nie muszą udawać się do siedziby US przy ul. Białobrzeskiej (Ochota), by złożyć niezbędne dokumenty. Warszawa, r.

14 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
W głównym holu Urzędu Dzielnicy Bemowo funkcjonuje tzw. Terenowy Punkt Paszportowy. Dzięki temu udogodnieniu mieszkańcy Bemowa nie muszą już udawać się do centrum Warszawy w celu wyrobienia paszportu. Warszawa, r.

15 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
Ratusz Dzielnicy Bemowo jest całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kilkunastu pracowników Urzędu Dzielnicy Bemowo zostało przeszkolonych w używaniu języka migowego w celu poprawienia komunikacji z osobami niesłyszącymi. Warszawa, r.

16 NOWOCZESNY WOM NA BEMOWIE
W oczekiwaniu na załatwienie sprawy każdy klient Wydziału Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bemowo ma możliwość zapoznania się z reprodukcjami arcydzieł światowego malarstwa. Na II i III piętrze Urzędu Dzielnicy Bemowo znajduje się wystawa obrazów pochodzących z zasobów paryskiego Luwru i Muzeum d‘Orsay. Warszawa, r.

17 Tylko od stycznia do września bieżącego roku Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bemowo obsłużył mieszkańców naszej Dzielnicy. Warszawa, r.

18 Warszawa, r.


Pobierz ppt "Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Bemowo"

Podobne prezentacje


Reklamy Google