Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

z przodu - w jedno światło barwy białej lub żółtej selektywnej; z tyłu - w jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "z przodu - w jedno światło barwy białej lub żółtej selektywnej; z tyłu - w jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz."— Zapis prezentacji:

1

2

3 z przodu - w jedno światło barwy białej lub żółtej selektywnej; z tyłu - w jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz jedno światło pozycyjne barwy czerwonej, które może być migające w conajmniej jeden sprawnie działający hamulec; w dzwonek lub inny sygnał ostrzegawczy o nieprzeraźliwym dźwięku

4

5 To jeden z pierwszych dodatków, który powinniśmy sobie zafundować. Jeśli załamie się pogoda, złapie nas deszcz i będziemy jechać po mokrym lub nawet błotnistym terenie to bez błotników niestety jazda będzie bardzo nieprzyjemna.

6 Na co zwracać uwagę: Lampa powinna posiadać tryb pracy ciągły i pulsujący (są lampy święcące tylko trybem ciągłym) Czytajmy podawany przez producenta czas świecenia na jednym komplecie baterii: na przykład widoczna lampa Authora w trybie pulsującym świeci nawet do 220 godzin czyli przeciętnemu rowerzyście jeden zestaw baterii wystarczy na cały sezon. Patrzmy na to aby była zasilana standardowymi bateriami Na co zwracać uwagę: Tryb pulsujący 3 wysoko wydajne diody LED wystarczą. Więcej diod to jedynie krótsza żywotność baterii Lampa tylnia Lampa przednia

7 To bardzo przydatne urządzenie, które pomaga nam kontrolować przejechany dystans trasę itd. i wyposażone są przynajmniej w 5 funkcji: Aktualna prędkość Dystans jazdy dziennej (resetowany, pokazuje dystans danej dziennej trasy) Dystans całkowity (resetowany z reguły w trudny sposób aby przypadkiem go nie skasować) Czas jazdy Zegar

8 Sakwa pod ramę Sakwa pod siodło Torba pod pas Plecak rowerowy Sakwa na bagażnik

9 Na rower z reguły zabieramy picie. Sporo osób używa bidonów.

10 Linka Zabieramy ja ze sobą kiedy opuszczamy rower. Idąc do sklepu. Pamiętajcie, że jeśli zostawicie rower choćby na 1 minutę przed sklepem, ktoś może na niego wsiąść i odjechać w siną dal. Na piechotę go nie dogonicie. Linka jest po to, żeby właśnie przez chwilę pozostawiony rower nie kusił złodzieja.

11 Mała ale ważna rzecz. W Parku Kasprowicza w weekend docenicie jego przydatność. Nie będzie się wam chciało ciągle krzyczeć "z drogi śledzie". Nie kupujcie niczego innego. Ludzie nie reagują na trąbki itp.

12 Zestaw dętek Pompka

13

14


Pobierz ppt "z przodu - w jedno światło barwy białej lub żółtej selektywnej; z tyłu - w jedno światło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójkąt oraz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google