Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niezwykle interesujący wykład dla studentów III roku stosunków międzynarodowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niezwykle interesujący wykład dla studentów III roku stosunków międzynarodowych."— Zapis prezentacji:

1 Niezwykle interesujący wykład dla studentów III roku stosunków międzynarodowych

2 Ciekawy Wstęp o Powstaniu Muzeum Dyrektor Muzeum profesor Adam Sudoł opowiedział nam historię rodziny Poznańskich, która przekazała bogaty zbiór pięknych, unikalnych archiwaliów.

3 Sala im. Marcina Kiszkiela Wykład odbył się w Owej Sali. Dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci syna Krzysztofa Kiszkiela, współfundatora Muzeum.

4 Zwiedzanie Zbiorów Muzeum Tuż po wykładzie zaczęliśmy zwiedzać niezwykłe zabytki. Przepiękne zdjęcia Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy Od Niepokalanej Maryi.

5 Kolejne Pamiątki Afisz przedstawiający Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Fotografie, jak i ważne wiadomości dotyczące tego Zgromadzenia.

6 Przepiękne Fotografie Zgromadzenie Sióstr Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Warto przyjrzeć się zdjęciom i poczytać załączone tam materiały.

7 Nie Tylko Zdjęcia … Poza bogatą kolekcją fotografii mieliśmy okazję zobaczyć Sztandar z Matką Boską i Dzieciątkiem. Idziemy Naprzód. Naprzód Wciąż.

8 Dawne Stroje … Odmiennością Tu napotkaną były stroje z dawnych czasów, które dzięki Muzeum mogą być podziwiane w teraźniejszości i miejmy nadzieję, że w przyszłości.

9 Ubiór Niezwykłych Ludzi Na dole, w dużej, przestronnej Sali mogliśmy zwiedzać i podziwiać stroje, jakie nosili inni, dla nas rzadko spotykani ludzie. Tu sutanna Piuska.

10 Ciąg Dalszy … Kolorowe, dziś niespotykane w codzienności stroje, noszone niegdyś przez wyjątkowe osoby, obecnie zdobią ściany Muzeum.

11 Kolekcja Unikatów Na podświetlonej wystawie znajdują się bezcenne okazy, które, podejrzewamy, były kiedyś używane na co dzień przez ważnych dla społeczeństwa ludzi.

12 Archiwum Rodziny Poznańskich Na parterze widnieje tablica im. Wandy i Karola Poznańskich, gdzie podziwialiśmy piękne, stylowe meble i dzieła sztuki, które w przeszłości znajdowały się w Ich domu. Tu na zakończenie złożyliśmy podpisy w Pamiątkowej Księdze.

13 Bardzo dziękujemy za tak niezwykły i interesujący wykład. Studenci III Roku Stosunków Międzynarodowych: Ewelina Iglewska-Jeka Maciej Kempiński Artur Kozłowski Dawid Staniszewski


Pobierz ppt "Niezwykle interesujący wykład dla studentów III roku stosunków międzynarodowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google