Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niezawodne systemy rur miedzianych do stosowania w budownictwie mieszkaniowym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niezawodne systemy rur miedzianych do stosowania w budownictwie mieszkaniowym."— Zapis prezentacji:

1 Niezawodne systemy rur miedzianych do stosowania w budownictwie mieszkaniowym

2 EnEv COPATIN ® System Niezawodne systemy rur miedzianych do stosowania w budownictwie

3 Sanco ® - film

4 cuprotherm.plus ® 10 x 0,6 12 x 0,7 14 x 0,8 15 x 0,8 18 x 0,8

5 cuprotherm.blank ® 12 x 0,7 14 x 0,8

6 Zastosowanie rur Firmy Wieland (zgodnie z europejskimi kryteriami) Rury WielandOgrzewanie Woda pitnaGaz Olej Instalacje słoneczne zimnaciepłamiejskiziemnyciekły Sanco ® 1/2 1/2 3 3 3 3/4 3/4 Wicu ® 1/2 1/2 4 Copatin ® Wicu_flex ® Wicu_extra ® cuprotherm ® cuprotherm CTX ® 1.Zaizolować aby uniknąć strat ciepła. 2.Nie izolować w ogrzewanych pomieszczeniach. 3.Zewnętrzne zabezpieczenie antykorozyjne w przypadku układania pod tynkiem i w ziemi. 4.W ziemi tylko przy użyciu dodatkowej rury ochronnej i ze spadkiem w kierunku zbiornika.

7 Rury do instalacji sanitarnych i ogrzewania

8 Rury chłodnicze

9 Rury do instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych – instalacje rurowe

10 Rury do instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych – oprzyrządowanie

11 Rury medyczne

12 Rury do gazów medycznych i próżni

13 Zalety stosowania rur miedzianych w instalacjach są niewymierne, jest to metal: sprawdzony od dziesięcioleci, odporny na starzenie, sprawdzony od dziesięcioleci, odporny na starzenie, Rura wodociągowa z klepanej blachy miedzianej, ułożona w bruździe ściennej, Egipt rok ok. 2500 p.n.e.

14 absolutnie gazoszczelny (nie istnieje dyfuzja tlenowa przez ściankę rury do wody grzewczej – odpada konieczność katalizy wody lub stosowania wymienników ciepła, chroni to przed korozją części stalowe – kocioł, rozdzielacz), absolutnie gazoszczelny (nie istnieje dyfuzja tlenowa przez ściankę rury do wody grzewczej – odpada konieczność katalizy wody lub stosowania wymienników ciepła, chroni to przed korozją części stalowe – kocioł, rozdzielacz), absolutnie nierdzewny (odporny na korozję w dzisiejszych zamkniętych obiegach grzewczych), absolutnie nierdzewny (odporny na korozję w dzisiejszych zamkniętych obiegach grzewczych), Zalety stosowania rur miedzianych w instalacjach są niewymierne, jest to metal:

15 odporny na podwyższoną temperaturę wody grzewczej – do 100 o C (np. niekontrolowany wzrost temp. wody grzewczej – awaria automatyki, nie powstają szkody w rurze), odporny na podwyższoną temperaturę wody grzewczej – do 100 o C (np. niekontrolowany wzrost temp. wody grzewczej – awaria automatyki, nie powstają szkody w rurze), Zalety stosowania rur miedzianych w instalacjach są niewymierne, jest to metal:

16 bezproblemowa, pewna i łatwa technika łączeń poprzez lutowanie miękkie, twarde, zaciskanie, skręcanie i spawanie, bezproblemowa, pewna i łatwa technika łączeń poprzez lutowanie miękkie, twarde, zaciskanie, skręcanie i spawanie, odporny na ewentualne dodatki do wody grzewczej (obniżające temperaturę krzepnięcia), odporny na ewentualne dodatki do wody grzewczej (obniżające temperaturę krzepnięcia), higieniczny – bakteriostatyczność, antybakteryjność, hamujący rozwój glonów, higieniczny – bakteriostatyczność, antybakteryjność, hamujący rozwój glonów, Zalety stosowania rur miedzianych w instalacjach są niewymierne, jest to metal: przyjazny dla środowiska naturalnego, przyjazny dla środowiska naturalnego,

17 łatwy do gięcia (najmniejszy promień zgięcia 150 mm – gięcie ręczne, 65 mm – przy użyciu giętarki), łatwy do gięcia (najmniejszy promień zgięcia 150 mm – gięcie ręczne, 65 mm – przy użyciu giętarki), odporny na napięcia powstałe przy gięciu. odporny na napięcia powstałe przy gięciu. Zalety stosowania rur miedzianych w instalacjach są niewymierne, jest to metal: plastyczny – obróbka możliwa w każdej temperaturze, plastyczny – obróbka możliwa w każdej temperaturze,


Pobierz ppt "Niezawodne systemy rur miedzianych do stosowania w budownictwie mieszkaniowym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google