Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przygotowały: Anna Borkowska IIIgb Natalia Ostalska IIIgb.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przygotowały: Anna Borkowska IIIgb Natalia Ostalska IIIgb."— Zapis prezentacji:

1 Przygotowały: Anna Borkowska IIIgb Natalia Ostalska IIIgb

2 KROK I Przygotuj następujące przybory: Nożyczki Klej Ekierka Zszywacz Ołówek Jedną kartkę papieru a4

3 KROK II Podziel kartkę na 6 równych kwadratów, o bokach długości 9 cm. Następnie starannie wytnij narysowane kwadraty.

4 KROK III Weź jeden kwadrat i zegnij go na pół tak aby powstał trójkąt. Przy pomocy ekierki narysuj z obydwu stron linie, tak jak przedstawiono na rysunku.

5 KROK IV Weź nożyczki i przetnij kartkę wzdłuż narysowanych linii. Rozłóż kartkę z powrotem aby powstał ponownie kwadrat.

6 KROK V Złap boki najmniejszego kwadratu i sklej je ze sobą. Odwróć kartkę na drugą stronę i powtórz to z następnym kwadratem. Powtarzaj czynność, aż wszystkie rogi będą ze sobą sklejone.

7 Krok VI Jeżeli prawidłowo skleiłeś boki kwadratów to powinieneś otrzymać formę taką jak pokazaną na rysunku poniżej. Przygotuj 6 takich elementów.

8 Krok VII Weź 3 elementy i przyłóż je końcówkami do siebie. Następnie przy pomocy zszywacza złącz je ze sobą. To samo powtórz z drugą połową, a na koniec zepnij wszystkie części razem.

9 KROK VIII Boki sąsiadujących ze sobą ramion sklej, aby Twoja gwiazda była trwała i nie rozpadała się. Końcowy efekt przedstawiono na rysunku w prawym dolnym rogu.

10


Pobierz ppt "Przygotowały: Anna Borkowska IIIgb Natalia Ostalska IIIgb."

Podobne prezentacje


Reklamy Google