Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

w sobotę 27 kwietnia 2013 roku w Sanktuarium Matki Boskiej Boguckiej w Katowicach przy ul. Ks. Markiefki 89 poświęcenie Krzyża Harcerskiego ofiarowanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "w sobotę 27 kwietnia 2013 roku w Sanktuarium Matki Boskiej Boguckiej w Katowicach przy ul. Ks. Markiefki 89 poświęcenie Krzyża Harcerskiego ofiarowanie."— Zapis prezentacji:

1

2 w sobotę 27 kwietnia 2013 roku w Sanktuarium Matki Boskiej Boguckiej w Katowicach przy ul. Ks. Markiefki 89 poświęcenie Krzyża Harcerskiego ofiarowanie jako wotum wdzięczności Matce Bożej Boguckiej za opiekę oraz w intencji jedności i wierności przyrzeczeniu harcerskiemu

3 ???

4 CHCĘ być prawdziwym harcerzem. Postępować tak w życiu jak mi nakazuje myśl i sumienie. bł. S.W. Frelichowski

5 Zgłoszenia do 30.04.2013 hufiec@czestochowa.zhp.pl Własny namiot i wyżywienie Koszt 15zł (plakietka, obiad sobota, obrazek, śpiewniczek)

6 Cel: upamiętnienie walk Ślązaków o swoją tożsamość w trzech Powstaniach Śląskich Zakończenie: Góra św. Anny pod Pomnikiem Czynu Powstańczego wszystkie jednostki organizacyjne własne wyżywienie i sprzęt biwakowy 16 szlaków (Kanał Gliwicki im. kpt. Roberta Oszka) Kajak, czułno, szalupa, itp.

7

8

9 4-15 os (opiekun), dla zrzeszonych i niezrz. 5 tras koszt 54zł zgłoszenia i płatność do 6 maja zadanie przedrajdowe do 20 maja gwarantowane: noclegi, plakietka, NNW, 4 ciepłe posiłki, transport plecaków na odcinkach specjalnych, przejazdy różnymi środkami transportu, wejściówki do obiektów kulturalnych.

10 Trasa IV Gliwicka (Gliwice-Zabrze-Ruda Śląska-Bytom- Tarnowskie Góry) 10-16 lat trasa piesza + kolejowa- typu Indiana Jones atrakcje trasy: Zamek w Gliwicach, Palmiarnia w Gliwicach, Szybowce, Kopalnia Guido, Kościół pw. św. Józefa w Rudzie, Cmentarz Mater Dolorosa, Kolej Wąskotorowa, Kopalnia Srebra, Zamek w Starych Tarnowicach bohater trasy: Guido Henckel von Donnersmarck trasa4@rajdsilesia.pl

11 Trasa I (6-10 lat) Bytom-Chechło-Świerklaniec- Nakło Śląskie-Tarnowskie Góry Trasa II (10-16 lat) Koszęcin-Kalety-Brusiek- Tworóg-Brynek-Tarnowskie Góry Trasa III (13-25 lat) Siewierz-Krawce-Przeczyce- Świerklaniec-Piekary Śląskie-Bytom-Tarnowskie Góry Trasa V (16-25 lat) Zawiercie-Poręba-Krawce- Przeczyce-Siewierz-Świerklaniec-Piekary Śląskie- Bytom-Tarnowskie Góry

12 ???

13 Zlot organizowany jest z okazji Jubileuszu 30-lecia odsłonięcia pomnika Harcerek i Harcerzy poległych w latach 1939-1945 znajdujący się na katowickim rynku. zlotchoragwislaskiej.blogspot.com

14 Konferencja Nasza droga do Pomnika jest zorganizowana przez Komendę ChŚ i jest jednym z elementów IV Zlotu Chorągwi. Konferencja adresowana jest do seniorów, instruktorów i dorosłej kadry ZHP. Tematem przewodnim Konferencji będzie upamiętnienie Harcerek i Harcerzy, którzy poświęcili swoje życie w obronie Polski w 1939 roku na Śląsku. Konferencja odbędzie się w dniu 3 września 2013, w Bibliotece Śląskiej w Katowicach, Plac Rady Europy. Zgłoszenia do 31.08.2013 w biurze Komendy Chorągwi Śląskiej sekretariat@slaska.zhp.pl z dopiskiem: Konferencja.

15 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "w sobotę 27 kwietnia 2013 roku w Sanktuarium Matki Boskiej Boguckiej w Katowicach przy ul. Ks. Markiefki 89 poświęcenie Krzyża Harcerskiego ofiarowanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google