Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Po co mi KNMI? Z naszych studiów zachowujemy w pamięci ostatecznie tylko to, co możemy wykorzystać praktycznie J. W. Von Goethe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Po co mi KNMI? Z naszych studiów zachowujemy w pamięci ostatecznie tylko to, co możemy wykorzystać praktycznie J. W. Von Goethe."— Zapis prezentacji:

1

2 Po co mi KNMI? Z naszych studiów zachowujemy w pamięci ostatecznie tylko to, co możemy wykorzystać praktycznie J. W. Von Goethe

3 Czym są metody ilościowe? polegają na wyciąganiu ogólnych, syntetycznych wniosków opisujących większą strukturę danych liczbowych lub możliwych do transformacji na liczbowe, opisywaniu rzeczywistości przez liczby, stanowią podstawę m. in. statystyki, ekonometrii, badań operacyjnych, zastosowanie znajdują w praktycznie każdej dziedzinie nauki,

4 Czym się zajmujemy? badania naukowe, warsztaty poświęcone oprogramowaniu statystycznemu, organizacja wykładów, konferencje naukowe, wyjazdy poznawczo – zapoznawcze, dni kariery.

5 Badania naukowe- przykłady Czy sondaże przedwyborcze to wróżenie z fusów? - badanie trafności sondaży przedwyborczych w 2005 i 2007 roku. Badanie Studenci UG a używki psychoaktywne - maj 2006. Badanie Czynników Wpływających na Zainteresowanie Studiami Zaocznymi (2009, 2010, 2011). Projekt badania przy zastosowaniu metody Servqual w mierzeniu jakości usług edukacyjnych na Wydziale Zarządzania - kwiecień 2011. Przygotowanie ankiety dla Koła Naukowego Strateg - "Project Management - Zarządzanie Projektem w Praktyce" - maj 2011. Badanie opinii uczestników IX Bałtyckiego Festiwalu Nauki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego - maj 2011.

6 Warsztaty poświęcone oprogramowaniu

7

8

9 Dni kariery Współpracujemy m. in. z:

10

11

12

13

14 Dlaczego koło naukowe? Praktyka, nabywanie doświadczenia, Przygotowanie do pracy zawodowej, Solidny argument i głęboki temat w rozmowach z potencjalnymi pracodawcami, Prestiż, Możliwość wykazania się energią, pomysłowością.

15 Dlaczego KNMI? Jedyne koło na UG zajmujące się zagadnieniami natury statystycznej, Jesteśmy jednym z najbardziej naukowych kół naukowych, Nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy, Szlifowanie umiejętności obsługi specjalistycznego oprogramowania, Wyjątkowe wsparcie merytoryczne ze strony Opiekunów Koła jak i całej Katedry Statystyki, Możliwość zdobycia istotnych kontaktów, znajomości, Ludzie, niezapomniane imprezy natury naukowej jak i pozanaukowej.

16 Sam zdecyduj - chcesz się rozwijać czy stać w miejscu?

17 Spotkanie rekrutacyjne 26 października g. 17.00 s. 238 knmi.wzr.pl

18 Dziękuję


Pobierz ppt "Po co mi KNMI? Z naszych studiów zachowujemy w pamięci ostatecznie tylko to, co możemy wykorzystać praktycznie J. W. Von Goethe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google