Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gumki do polerowania..

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gumki do polerowania.."— Zapis prezentacji:

1 Gumki do polerowania.

2 Gumki do polerowania kompozytów, kompomenrów i glasjonomerów, ceramiki, amalgamatów, metali oraz gumki do prac technicznych

3 Gumki do kompozytów, komponerów
i glasjonomerów Gumki do metali szlachetnych i tytanu Gumki do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami Gumki techniczne akrylu i gumki techniczne do metali Gumki do kompozytów hybrydowych Gumki techniczne do zębów akrylowych Yellow Line Gumki NOBILIS do kompozytów i ceramiki Diamentowe dyski do precyzyjnego opracowania ceramiki Gumki UNICUS do kompozytów i ceramiki Pasta do polerowania Gumki do ceramiki i porcelany Gumki do amalgamatów Pink BOX – zestaw wszystkich gumek

4 Gumki do kompozytów, komponerów i glasjonomerów
Gumki do polerowania kompozytów, kompomerów i glasjonomerów (C.G.I) są doskonałymi instrumentami do łatwego i szybkiego wykończenia oraz wygładzenia materiału wypełniającego opracowywany ubytek. Zestaw gumek do polerowania składa się z gumek do wstępnego (ang. Coarse), średniego (ang. Medium) i końcowego (ang. Fine) polerowania, każda o kształcie stożka, “dysku” lub “kubka”. Dostępne w asortymencie ( 12 szt ) i w opakowaniach po 1, 2, 12 i 100 szt. jednego kształtu. BIAŁE „ZGRUBNE” ZIELONE „ŚREDNIE” RÓŻOWE „DOKŁADNE” 905С, C, 909 C, C M, M, 909 M, M F, 908 F, 909 F, 910 F

5 Gumki do polerowania kompozytów z mikrowypełniaczami
Są świetnymi instrumentami do łatwego i szybkiego wykończenia oraz wygładzenia materiału wypełniającego opracowywany ubytek. Żółte gumki służą do wstępnego, polerowania. Należy nimi pracować aż do osiągnięcia prawidłowego kształtu wypełnienia oraz gładkiej powierzchni. Maksymalna szybkość obrotowa wynosi w ich przypadku obrotów/minutę. Niebieskie, bardzo dokładne gumki, przeznaczone są do ostatecznego dopracowania powierzchni wypełnienia i nadania jej wysokiego połysku. Przy ich stosowaniu nie należy przekraczać obrotów/minutę. Dostępne są w asortymencie (KE750A) lub w opakowaniach po 1, 2, 6,12 i 100 szt. jednego kształtu.

6 Gumki do polerowania kompozytów hybrydowych, diamenty do polerowania kompozytów hybrydowych
Biało-szare gumki do pre-polerowania kompozytów hybrydowych są instrumentami do łatwego i szybkiego wykończenia oraz wygładzenia materiału wypełniającego opracowywany ubytek. Szybkość obrotowa ich pracy wynosi obrotów/minutę. Jasnobrązowe wiertła diamentowe (z różowym paskiem) przeznaczone są dokładnego polerowania kompozytów hybrydowych oraz wygładzenia materiału wypełniającego opracowywany ubytek. Szybkość obrotowa ich pracy wynosi 5000 – obrotów/minutę. Występują w asortymencie (KE790A) lub w opakowaniach po 1, 2, 6 i 12 szt. jednego kształtu.

7 Nobilis – gumki do polerowania kompozytów i ceramiki
Gumki „NOBILIS” do polerowania kompozytów i ceramiki są idealnymi instrumentami do łatwego i szybkiego wykończenia oraz wygładzenia materiału wypełnieniowego oraz do opracowania ceramiki. Świetnie dopasowana elastyczność pozwala na otrzymanie idealnie gładkich powierzchni. Występują w asortymencie (KE300A) lub w opakowaniach po 1, 2, 6 i 12 szt. jednego kształtu.

8 Unikus - gumki do polerowania kompozytów i ceramiki
Gumki z nasypem diamentowym do bardzo dokładnego polerowania szczególnie twardych kompozytów oraz uzupełnień ceramicznych. Szczególnie zalecane do nowych, twardych kompozytów obrotów/minutę Występują w asortymencie (KE350A) lub w opakowaniach po 1, 2, 6 i 12 szt. jednego kształtu.

9 Gumki do ceramiki i porcelany
Szare gumki służą do wstępnego, zgrubnego polerowania ceramiki i porcelany. Szybkość obrotowa ich pracy wynosi obrotów/minutę. Ciemnoróżowe gumki z nasypem diamentowym służą do bardzo dokładnego polerowania. Szybkość obrotowa ich pracy wynosi obrotów/minutę. Występują w asortymencie (KE780A) lub w opakowaniach po 1, 2, 6 i 12 szt. jednego kształtu.

10 Gumki do polerowania amalgamatów
Są idealnymi instrumentami do łatwego i szybkiego wygładzenia wypełnień amalgamatowych. do wstępnego, polerowania wykorzystywane są gumki w kolorze brązowym. Należy nimi pracować aż do osiągnięcia prawidłowego kształtu wypełnienia oraz gładkiej powierzchni. Maksymalna szybkość obrotowa wynosi w ich przypadku obrotów/minutę. Zielone, gumki, przeznaczone są do ostatecznego dopracowania powierzchni wypełnienia i nadania jej wysokiego połysku. Przy ich stosowaniu nie należy przekraczać obrotów/minutę. Występują w asortymencie (KE700A) lub w opakowaniach po 1, 2, 6 i 12 szt. jednego kształtu.

11 Gumki do polerowania metali szlachetnych i tytanu
Czarne gumki do pre-polerowania metali szlachetnych są instrumentami do łatwego i szybkiego wykończenia prac protetycznych w metalach szlachetnych i tytanie. Szybkość obrotowa ich pracy wynosi obrotów/minutę. Szaroniebieskie gumki z żółtym paskiem z nasypu diamentowego przeznaczone są precyzyjnego wykończania prac protetycznych w metalach szlachetnych. Szybkość obrotowa ich pracy wynosi – obrotów/minutę. Występują w asortymencie (KE740A) lub w opakowaniach po 1, 2, 6 i 12 szt. jednego kształtu.

12 Gumki techniczne do akrylu
Gumki techniczne do polerowania, dziewięć różnych kształtów w kolorze czarnym i zielonym, są doskonałymi instrumentami do łatwego i szybkiego wygładzenia materiału. Należy nimi pracować z szybkością obrotową obrotów/min. Czarne „dokładne” gumki. Zielone „ścierne” gumki.

13 Gumki techniczne do metali szlachetnych
Gumki techniczne do dokładnego polerowania metali szlachetnych, jasnozielone są idealnymi instrumentami do opracowania końcowego materiału. Należy nimi pracować z szybkością obrotową obrotów/min.

14 Gumki techniczne do zębów akrylowych
Gumki do opracowania zębów akrylowych występują w trzech różnych kształtach w kolorze żółtym, umożliwiają szybką i łatwą eliminację punktów nacisku w protezach, ich elastyczność oraz duża powierzchnia pracująca pozwala na świetne wygładzenie materiału bez rowków i ostrych krawędzi. Zestaw (KEY000) zawiera 3 sztuki

15 Diamentowe dyski do precyzyjnego opracowania ceramiki
Pozwalają na kompleksowe i precyzyjne opracowanie ceramiki (docinanie, wygładzanie, wykańczanie oraz polerowanie na wysoki połysk). Ich kształt umożliwia bardzo dokładne opracowanie przestrzeni międzyzębnych. Bardzo trwałe ze względu na wysoką koncentrację diamentowych cząsteczek na całej roboczej powierzchni.

16 244-BLUE pasta polerska Uniwersalna pasta polerska do akrylu, złota, kompozytów i metali chromo-kobaltowych Do użytku tylko w labolatorium!

17 Pink box Zestaw wszystkich gumek.


Pobierz ppt "Gumki do polerowania.."

Podobne prezentacje


Reklamy Google