Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Poczuj dziś ciepło jutra

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Poczuj dziś ciepło jutra"— Zapis prezentacji:

1 Poczuj dziś ciepło jutra

2 Produkt www.hybrid-polska.pl
Pragniemy zainteresować Państwa grzejnikiem ceramicznym HYBRID™ Grzejnik HYBRID™ przede wszystkim prezentuje się niezwykle okazale. Prosta forma i elegancki design pozwalają na wszechstronne zastosowanie. Znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale również w pokojach, łazienkach, kuchniach czy salonach domów i mieszkań. Niewielki rozmiar (600x600mm) przy zaledwie 12mm grubości umożliwia jego zastosowanie w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni lub miejscach, gdzie trudno dotrzeć z typowymi źródłami ciepła. Jego ogromnym atutem jest energooszczędność i bezszelestność. Ponadto emitowane promienie IR mają właściwości prozdrowotne, a fakt, że wytwarzane ciepło nie wysusza w pomieszczeniu powietrza, może mieć ogromne znaczenie dla komfortu osób cierpiących np. na astmę.

3 Specyfikacja www.hybrid-polska.pl Informacja techniczna Wartość
Napięcie V, 50-60Hz Moc 0,375kW Obszar ogrzewania ok m2 Wymiary 600x600x12mm Waga 10kg Kolor Czarny / biały (ecru) Materiał ceramika (powierzchnia tylna stalowa) Ogrzewanie promieniami IR panel ceramiczny Konwekcja naturalny ruch powietrza Ekran aluminiowy Okres gwarancyjny 5 lat Okres eksploatacji minimum 30 lat Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykonania nadruku na panelu : zdjęcia, motywu, logo firmy. * Możliwe zmniejszenie wydajności

4 Certyfikat zgodności LVD
Grzejnik HYBRID™ został kompleksowo przebadany przez laboratorium badawcze, które pracuje według zasad zawartych w normie ISO W sprawozdaniu z badania stwierdzono m. in., że: „sprzęt nie emituje szkodliwego promieniowania, nie oddziałuje toksycznie i nie powoduje podobnych zagrożeń” (pkt. 32) „sprzęt miał odpowiednią wytrzymałość mechaniczną i był skonstruowany tak, aby wytrzymywał niedbałe obchodzenie się z nim, jakie może wystąpić podczas normalnego użytkowania” (pkt. 21) „nie ma niebezpieczeństwa wywołania pożaru lub możliwości uszkodzenia mechanicznego w wyniku nienormalnego użytkowania” (pkt. 19.1) Uzyskując certyfikat CE grzejnik ceramiczny HYBRID™ został dopuszczony do dystrybucji na terenie UE.

5 Efektywność www.hybrid-polska.pl Zużycie energii.
Zmierzono ciągłą pracę 1 grzejnika. Do pomiarów użyto miernika GreenBlue GB202 (błąd pomiaru wynosi 1%). Czas pracy [hh:mm] Chwilowy pobór mocy (W) Ilość energii (kWh) Średni pobór (W) 08:00 3,391 416,5 Efektywność. Zmierzono pracę 2 grzejników w celu utrzymania temperatury 22 stopnie Celsjusza w pomieszczeniu o powierzchni 23,94 metrów kwadratowych. Przez cały okres trwania pomiarów drzwi od pomieszczenia były zamknięte. Do pomiarów użyto miernika GreenBlue GB202 (błąd pomiaru wynosi 1%). Pomiar wykonano w miesiącu styczniu 2013r. przy temperaturze zewnętrznej -7°C. Czas badania (hh:mm) Czas pracy kaloryfera (hh:mm) Czas pracy (%) Ilość zużytej energii (kWh) (całkowita) Ilość zużytej energii (kWh) (średnio na 1 h) 24h 00min 16h 16min 67,75% 13,52 0,56 Podczas przeprowadzenia pomiaru w ciągu 24 godzin zużyto 13,52 kWh Koszt wg. cennika RWE w taryfie „Najprostsza dla Ciebie” w Warszawie - 0,2878 zł/kWh 13,52 * 0,2878 = 3,89 zł Koszt dla 1 h wynosi 3,89 / 24 = 0,16 zł * * bez uwzględnienia kosztów przesyłu energii, opłat stałych

6 Zasada działania www.hybrid-polska.pl
Przede wszystkim należy rozpatrzeć czym jest „hybrydowy” system ogrzewania? Składa się on z ceramicznych akumulacyjnych elektrycznych paneli grzewczych HYBRID™ i urządzeń termoregulujących. Przy ogrzewaniu pomieszczeń za pomocą tego systemu część energii cieplnej jest przekazywana konwektywnie do powietrza w pomieszczeniu, a druga część w postaci promieniowania podczerwonego od czołowej powierzchni ceramicznej grzejników wchłania się i akumuluje w ścianach, sufitach, podłogach, meblach lub urządzeniach. - Zasada konwekcyjna była stosowana praktycznie we wszystkich modelach urządzeń grzewczych z większą lub mniejszą efektywnością, do momentu pojawienia się urządzeń grzewczych na podczerwień i była ona oparta o naturalną wymianę mas cieplnych w cyklu zamkniętym pomieszczenia. - Zasada podczerwieni, kiedy promienie podczerwieni przenoszą energię cieplną, bezpośrednio nagrzewając przedmioty w strefach lokalnych, bez przegrzania powietrza między źródłem promieniowania i obiektem, a już przedmioty oddają ciepło do środowiska. Oszczędność w zużyciu energii (375 Watt – jeden panel) daje możliwość rozmieszczenia źródeł ciepła w najzimniejszych strefach w pomieszczeniu (pod oknami, obok drzwi, po wewnętrznej stronie ścian szczytowych), powodując odcięcie źródła zimna i ogólne zmniejszenie utraty ciepła w pomieszczeniu. Stąd i oszczędność zużycia energii w porównaniu z grzejnikami, wentylatorami cieplnymi i zasłonami cieplnymi minimum 20-30% (zwłaszcza przy opłacie taryfowej za energię elektryczną).

7 grzejnika ceramicznego HYBRID 375W:
Cena katalogowa grzejnika ceramicznego HYBRID 375W: 1230 PLN z VAT

8 Adres korespondencyjny
Hybrid Sp. z o.o. ul. Kościuszki 24/2 Gdańsk Salon pokazowy Gdańsk, ul. Kościuszki 26 Kontakt tel.: (salon)


Pobierz ppt "Poczuj dziś ciepło jutra"

Podobne prezentacje


Reklamy Google