Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Łukasz Niecikowski i Mateusz Konarzewski. Instalacja systemu Co potrzeba do zainstalowania Systemu na nośnik danych. Instalacja systemu na nośnik danych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Łukasz Niecikowski i Mateusz Konarzewski. Instalacja systemu Co potrzeba do zainstalowania Systemu na nośnik danych. Instalacja systemu na nośnik danych."— Zapis prezentacji:

1 Łukasz Niecikowski i Mateusz Konarzewski

2 Instalacja systemu Co potrzeba do zainstalowania Systemu na nośnik danych. Instalacja systemu na nośnik danych. Ustawianie Bootowania.

3 Zanim przejdziemy do instalacji Windowsa XP na pamięci flash, musimy się upewnić, że posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria, które wymagane są w tym procesie. Zalicza się do nich: Pendrive – o pamięci co najmniej 1GB, dla pewności warto zaopatrzyć się jednak w urządzenie z pamięcią dwukrotnie większą Płyta z Windowsem XP – oficjalną, oryginalną wersją Komputer z napędem CD oraz gniazdami USB Oprogramowanie WinToFlash

4 1. Formatujemy Pendriva. 2. Po przez program instalujemy obraz systemy na Pendrivie. W Windows pliki trasy wybieramy obraz dysku a USB wybieramy nasz Pendrive. 3. Zapoznajemy się z umową licencyjną. 4. System znajduje się na naszym nośniku danych. 5. Restartujemy PC i ustawiamy Botowanie na USB.

5 Wchodzimy w tę opcję Ekran główny BIOSu Wchodzimy w Advenced BIOS Features

6

7 Wybieramy USB Wybieramy jako pierwszy napęd USB

8 Ustawiliśmy Pierwszeństwo USB Ustawiliśmy pierwszeństwo na USB po czym zapisujemy i instalujemy oprogramowanie.

9


Pobierz ppt "Łukasz Niecikowski i Mateusz Konarzewski. Instalacja systemu Co potrzeba do zainstalowania Systemu na nośnik danych. Instalacja systemu na nośnik danych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google