Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

prowadzący: Joanna Maciejewska Tomasz Sadowski Martyna Adamczak Paweł Atroszko Barbara Bałdyga Ilona Bidzan Katarzyna Bieszke.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "prowadzący: Joanna Maciejewska Tomasz Sadowski Martyna Adamczak Paweł Atroszko Barbara Bałdyga Ilona Bidzan Katarzyna Bieszke."— Zapis prezentacji:

1

2 prowadzący: Joanna Maciejewska Tomasz Sadowski

3 Martyna Adamczak Paweł Atroszko Barbara Bałdyga Ilona Bidzan Katarzyna Bieszke

4 Agnieszka Bzoma Sebastian Chiliczkowski Aleksandra Dymowska Michał Hoeft Kamil Kaliszuk

5 Piotr Kitowski Edyta Kowalczys Monika Kowalska Agata Leśnicka Anna Lewandowska

6 Anna Meslin Ewa Międzobrodzka Łukasz Młynarkiewicz Damian Moskalewicz Magda Namiotko

7 Weronika Nowak Jakub Olik Marcelina Osak Sławomir Ostrowski Ewelina Pawlun

8 Szymon Piechowiak Kacper Ptaszek Robert Różański Alicja Sadowska Hanna Szlachetko

9 Marta Turzyńska Marta Tymińska Marta Walentynowicz Natalia Wiśniewska

10

11

12 Student IV roku teorii muzyki oraz III roku dyrygentury symfoniczno-operowej. Dwukrotny stypendysta Prezydenta Miasta Torunia w Dziedzinie Kultury, czterokrotnie otrzymał stypendium artystyczne Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Od drugiego roku studiów otrzymuje także stypendium naukowe. Ukończył dwuletni kurs nauki gry na carillonie. Brał udział w światowym kongresie carillonowym w Holandii. Wielokrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu Kompozytorskiego, a także organizator licznych koncertów. Jest autorem ponad 100 kompozycji. Gra na fagocie, fortepianie i carillonie.

13

14 Studentka III roku gospodarowania w turystyce na AWFIS i IV roku filologii germańskiej i nauczania języka niemieckiego z angielskim na UG. Autorka prac badawczych i publikacji. Czynnie udziela się zarówno w samorządzie studenckim i samorządzie terytorialnym. Wolontariuszka Stowarzyszenia Wiosna. Umiejętność żonglerki, jazdy na monocyklu, chodzeniu na szczudłach. Związana z grupą cyrkową Heca i międzynarodowym zespołem artystów Saltimbanco Italiano Global Art. Theater. Brała udział w prestiżowych festiwalach w Emiratach Arabskich oraz obozach artystycznych w Niemczech.

15

16 Student IV roku kierunku lekarsko- dentystycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Autor i współautor wielu prac badawczych i publikacji. Zdobywca Nagrody Dziekana Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego PUM w Szczecinie i dwukrotny zdobywca Nagrody Rektora GUMed. Stypendysta Ministra Zdrowia, Marszałka Województwa Pomorskiego i GUMed. Przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego, członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Lekarskiego z oddziałem stomatologicznym, Senatu GUMed, Komisji Rady Wydziału Lekarskiego ds. Planów i Programów Studiów GUMed w latach 2009/2010 oraz 2010/2011. Koordynator i inicjator akcji charytatywnych Mamo, nie chcę mieć próchnicy i Dzień dobry, uśmiech do kontroli.

17

18 Student V roku Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej. Autor wielu prac badawczych i publikacji. Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce. Wielkokrotny stypendysta za bardzo dobre wyniki w nauce. Otrzymuje także stypendium fundowane przez Grupę Lotos S.A. Członek Koła Naukowego Sieci komputerowych PING. Zastępca przewodniczącego ds. Organizacji w Organizacji Studenckiej PG Otwórz oczy. Organizator Turystyki PTTK.

19

20 Student V roku prawa i II roku administracji. Autor prac badawczych, publikacji na łamach student.lex.pl oraz referatów wygłaszanych na międzynarodowych konferencjach. Stypendysta stypendium naukowego i sportowego na UG, stypendium Ministra Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Miasta Olsztyna. Zdobywca nagrody Rektora UG i stopnia. Członek KN Historyczno-prawnego, KN Public Relations UG, KN Prawa Finansowego. Prezes Zespołu Piłki Stołowej UG, a także aktywny członek AZS UG i Trójmiejskiego Klubu Piłki Stołowej. Zdobywca nagród w konkursach żonglerki artystycznej. Adept boksu tajskiego.

21

22 Student logistyki w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku oraz ochrony informacji niejawnych i administracji bezpieczeństwa informacji oraz zarządzania systemem jakości i bezpieczeństwa informacji w biznesie i administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest także absolwentem zarządzania w zakresie finansów, bankowości i systemów rachunkowości oraz zarządzania i marketingu na Politechnice Rzeszowskiej. Autor wielu prac badawczych i publikacji. Sierżant w Siłach Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej. Laureat i zwycięzca wielu konkursów., członek organizacji studenckich, związany jest z wieloma stowarzyszeniami. Bierze czynny udział w akcjach charytatywnych i medialnych.

23

24 Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Socjologii i Pedagogiki w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. Autor licznych publikacji i referatów. Jest dyrektorem własnej agencji Sound & Style Promotion Agency. W kręgu jego zainteresowań leżą między innymi szeroko pojęte media, marketing oraz PR.

25

26

27

28

29

30


Pobierz ppt "prowadzący: Joanna Maciejewska Tomasz Sadowski Martyna Adamczak Paweł Atroszko Barbara Bałdyga Ilona Bidzan Katarzyna Bieszke."

Podobne prezentacje


Reklamy Google