Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prace konkursowe i ich nagrodzeni autorzy: KLASA III Patrycja Kaczor Sylwia Kania Laura Królikowska Opiekun Stanisława Świętoń KLASA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prace konkursowe i ich nagrodzeni autorzy: KLASA III Patrycja Kaczor Sylwia Kania Laura Królikowska Opiekun Stanisława Świętoń KLASA."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11 Prace konkursowe i ich nagrodzeni autorzy:
KLASA III Patrycja Kaczor Sylwia Kania Laura Królikowska Opiekun Stanisława Świętoń KLASA I Mikołaj Skrzek Barbara Kania Opiekun Anna Zięba KLASA II Konrad Kosydar Krzysztof Kukla Dawid Bogdanowski Monika Sąsiadek Opiekun Barbara Pasela

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21 ZACHÓD SŁOŃCA OJCZE ŚWIĘTY Ojcze Święty,
Ojcze Święty bardzo Cię kochamy, Więc modlimy się za ciebie całymi dniami. Gdy na stolicę Piotrową zostałeś wybrany, Cała Polska cieszyła się razem z nami. Bardzo lubiłeś swoje rodzinne miasto Wadowice, Bo tam zaczęło się Twoje Życie. „Barka” ulubioną pieśnią Twoją była, I cały naród ze sobą zjednoczyła. Swojemu zamachowcy przebaczyć potrafiłeś, W sobie dużo litości i miłości nosiłeś. Twoja ojczyzna łączyła się z Tobą, Gdy podróżowałeś i ludzi nawracałeś. Wiele serc poruszyłeś i zapomnieć O sobie nie pozwoliłeś. Wszyscy o Tobie nadal pamiętaj, I w sercach głęboko Cię mają. Za miesiąc patronem naszej szkoły zostaniesz, I na wieki naszym ojcem pozostaniesz. ZACHÓD SŁOŃCA Ojcze Święty, choć twarz Twoja wiekiem zniszczona, ale zawsze jednym blaskiem dobroci dla nas oświetlona. A Twoje oczy choć tak zmęczone, gdy patrzysz w naszą stronę, iskierkę nieba przesyłają nam. Jak szerokie polskie lasy, tak Twój uśmiech szczery jest. A Twe serce choć tak małe, tak wielkie uczucie nam daje. Choć Twe ręce w kamieniołomie ciężko pracowały, to i tak każdego dnia błogosławieństwo nam dawały.

22


Pobierz ppt "Prace konkursowe i ich nagrodzeni autorzy: KLASA III Patrycja Kaczor Sylwia Kania Laura Królikowska Opiekun Stanisława Świętoń KLASA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google